Rosjanie zwabili nied德iedzia i wysadzili go w powietrze. Drastyczne nagranie

W czwartek 9 czerwca rosyjskie media spo貫czno軼iowe obieg這 drastyczne nagranie. Grupa robotnik闚 zwabi豉 do pu豉pki nied德iedzia brunatnego i wysadzi豉 go w powietrze. Trzeba podkre郵i, 瞠 nagranie zawiera przera瘸j帷e sceny. Jest nieodpowiednie dla os鏏 wra磧iwych.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Wysadzili niedźwiedzia. Drastyczne nagranie krąży w sieci

Grupa robotników w rosyjskiej Jakucji dokonała brutalnego mordu na niewinnym zwierzęciu. Mężczyźni zwabili nieświadome niczego zwierzę do pułapki. Niedźwiedź nikogo nie atakował, nie stanowił zagrożenia.

Robotnicy zwabili zwierzę podstępem. Materiały wybuchowe włożyli do garnka, w którym umieścili jedzenie. Niedźwiedź nachylił się nad pożywieniem, a mężczyźni zdetonowali ładunki wybuchowe. 

W mediach społecznościowych krąży nagranie tej drastycznej zbrodni. Na filmie słychać mężczyzn, którzy rozmawiają o pułapce i o tym, w którym momencie odpalić ładunki wybuchowe.

Policja wszczęła postępowanie karne. Osoby odpowiedzialne za zabicie niedźwiedzia są poszukiwane. Całe nagranie można obejrzeć poniżej. Jednak przestrzegamy, nagranie zawiera treści nieodpowiednie dla osób wrażliwych.

Niedźwiedź brunatny jest pod ochroną

Przypomnijmy, niedźwiedź brunatny jest gatunkiem znajdującym się pod ścisłą ochroną. Jednak nie jest zagrożony wyginięciem. Ma status LC w Czerwonej Księdze Gatunków Zagrożonych. Na terenie dawnego Związku Radzieckiego występuje około 120 tys. osobników.

Zobacz wideo Wyjrzeli przez okno i zobaczyli niedźwiedzia w basenie. Najpierw demolował śmietniki, potem chłodził się w wodzie
Wi璚ej o: