Ceny nad Bałtykiem rosną. Tiktokerzy pokazują jak zorganizować urlop za granicą poniżej 1500 złotych

Tegoroczne ceny wakacji poszybowały w górę. Niezależnie czy wybieramy urlop nad Bałtykiem czy za granicą będziemy musieli zapłacić dużo więcej niż w poprzednich latach. Pomocne mogą się jednak okazać rady tiktokerów, którzy pokazują jak zorganizować urlop w pięknych miejscach za jedynie 1500 zł.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Platforma TikTok już niejednokrotnie okazała się pomocna na wielu płaszczyznach. Możemy znaleźć tam wiele ciekawych treści, w tym porad, trików i ciekawostek. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się tematyka podróży i sposobów na tanie wakacje. Inflacja i wysokie ceny podróży powodują rezygnacje u wielu osób - wystarczy jednak odrobina kreatywności i zastosowanie niektórych trików, by zminimalizować koszty wyjazdu za granicę. 

Wakacje za granicą bardziej opłacalne niż nad Bałtykiem

W tym roku ceny produktów i usług bardzo wzrosły. Odczuć można to także w sektorze turystycznym czy rozrywkowym. Planując wakacje, możemy spodziewać się wysokich cen biletów, noclegów czy atrakcji. Drożyzna panuje także nad polskim morzem - stawki są tak wysokie, że niejednokrotnie bardziej opłacalną wersją jest spędzenie wakacji za granicą. Niektóre kierunki nadal są na podium popularności, a jest to spowodowane niskimi cenami czy dużym napływem rodaków. Nie każdy jednak lub spędzać wakacje w kurorcie i w wersji all inclusive. Przydatna okazuję się wtedy platforma TikTok - istnieje wiele treści podróżniczych, gdzie pokazywane są triki i sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy. 

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Tiktokerzy pokazują w nagraniach jak wyszukać tanie loty. Tłumaczą krok po kroku, jakie opcje wybrać na stronie, by zminimalizować wydatki. Popularne są także treści przedstawiające jak nie przepłacać za bagaż. Wiele osób prezentujących treści podróżnicze, oferuje usługę indywidualnego planowania tanich wakacji, czy znalezienia biletów w niskiej cenie

Wakacje za 1500 zł za granicą - tiktokerzy podpowiadają

Poza znalezieniem ciekawych kierunków, na Tik-Toku znajdziemy także konkretne hotele czy nieruchomości do wynajęcia, dzięki którym zaoszczędzimy za wakacjach. Popularne cele szybko się zmieniają, ponieważ oferta przelotów jak i noclegu szybko się wyprzedaje lub drożeje, dlatego warto śledzić sytuacje i oferty na bieżąco.

Tiktokerzy prezentują też najnowsze i tanie opcje na wakacje. Wiele nich jest w bardzo niskiej cenie. Popularna jest Grecja, Albania, Cypr, Turcja czy stolice Europy. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić najlepsze sposoby na wyszukiwanie, które może znacznie zwiększyć nasz wakacyjny budżet. Pomocna okazuje się przeglądarka Google - jeśli w odpowiedni sposób sprawdzimy loty, możemy trafić na atrakcyjne ceny. 

Więcej o: