POLREGIO i KM ruszają ze specjalną ofertą. Promocja idealna na długi weekend w czerwcu

Czerwcowy długi weekend zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczne Boże Ciało wypada w czwartek, co dla wielu oznacza mały urlop i kilka dni wolnego. Z tej okazji POLREGIO I koleje Mazowieckie przygotowały specjalną ofertę na przejazdy i atrakcyjne ceny. Zdradzamy szczegóły promocji poniżej.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czerwiec oznacza dla wielu osób wakacyjny wyjazd lub krótki urlop związany z długim weekendem. Dla wszystkich, którzy w tym czasie planują podróż w któryś z regionów naszego kraju mamy dobrą wiadomość. POLREGIO i Koleje Mazowieckie przygotowały promocje na przejazdy i atrakcyjne kierunki.

Promocja na długi weekend na przejazdy pociągiem

Tegoroczna oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich będzie obowiązywać również w piątek, 17 czerwca. Oznacza to, że będzie można skorzystać z niej od 15 czerwca od godziny 18:00 do 19 czerwca do 24:00. Promocja obowiązuje tylko w każdy piątek oraz dni wolne od pracy. Ponadto na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Uprawnienie z oferty nie  dotyczy jednak przejazdów w pierwszej strefie KM.

Zobacz wideo Czy darmowy transport publiczny jest dobrym pomysłem?
Popularna "czerwcówka", czyli tzw. długi weekend rozpoczynający się świętem Bożego Ciała, to czas, w którym wiele osób rozpoczyna przygotowania do letnich wakacji. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Koleje Mazowieckie przedłużają ofertę biletu wycieczkowego, traktując piątek, 17 czerwca jako dzień wolny. Na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami KM w relacji do 200 km. Termin ważności biletu, niezależnie od przejechanej odległości, wynosi dzień

- możemy przeczytać na oficjalnej stronie przewoźnika mazowieckie.com.pl.

Czerwcowa promocja w POLREGIO

Polskie przedsiębiorstwo transportowe, POLREGIO od 15 do 20 czerwca br. rozszerzy możliwość korzystania z przejazdów na podstawie Biletów Turystycznych i Mini Biletów Turystycznych, które będą ważne od godziny 18:00 w środę do 15 czerwca do godziny 6:00 w poniedziałek. Na liście widnieje wiele kierunków w różnych częściach Polski. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie polregio.pl, a ceny zaczynają się już od 39 zł. 

 
Więcej o: