Planujesz podróż z wyprzedzeniem? Ryanair ma jednodniową promocję - bilety lotnicze od 89 zł

Ryanair zaprasza do skorzystania z promocji "Błyskawiczna" na loty w niskich cenach. Tym razem linie oferują bilety w cenie od 89 zł. Jak z tego skorzystać? Przede wszystkim szybko - promocja jest czasowa.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Tanie linie lotnicze Ryanair nie raz robiły obniżki cen i oferowały bilety w atrakcyjnych biletach. Teraz wprowadziły promocję "Błyskawiczną", dzięki której można zapłacić za lot około 89 zł. Co trzeba zrobić? Wyjaśniamy zasady jednodniowej oferty.

Promocja "Błyskawiczna" wspiera planowanie podróży z wyprzedzeniem. Można zaoszczędzić

Ryanair na jeden dzień wprowadził promocję "Błyskawiczną", która zachęca do wcześniejszego zaplanowania podróży. Jak to możliwie? Jeśli w czwartek, 9 czerwca do północy zarezerwujecie lot, to możecie zapłacić za bilety od 89 zł. Sama podróż musi się odbyć w terminie od 1 września do 31 października 2022 roku. Kierunki i dokładne ceny biletów można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej RyanairPromocja Błyskawiczna. Dodatkowo trzeba mieć też na uwadze, że oferta podlega regulaminowi. Jest on dostępny tutaj - regulamin Ryanair.

Nie tylko Ryanair ma promocję na bilety lotnicze. Podobną ofertę mają również linie Norwegian

Oprócz linii Ryanair obniżkę na loty z wyprzedzeniem mają też Norwegian. W tej promocji norweskie linie lotnicze oferują 30 procent zniżki na loty zarezerwowane w okresie do 30 czerwca 2022 roku. Dokładny spis dostępnych kierunków wraz z cenami i terminami znajduje się tutaj - Norwegian - zniżka na bilety 30 procent. Dodatkowo, można skorzystać z rabatu na wycieczkę do krajów skandynawskich. Jedynie trzeba użyć kodu POLAND2022 podczas zakupu biletów. 

Więcej o: