Szalona Środa w LOT. Można zgarnąć bilety do USA i Wenecji w kuszących cenach, ale konkurencja nie śpi

PLL LOT wystartowały ze swoją cotygodniową promocją. Szalona Środa to okazja, aby wykupić bilety lotnicze w okazyjnych cenach. Tym razem polski narodowy przewoźnik oferuje swoim pasażerom loty do Wenecji, Rijeki, Los Angeles i Miami. Konkurencja jednak nie śpi - tanie linie lotnicze również zaplanowały na dzisiaj atrakcyjne obniżki.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Szalona Środa w PLL LOT to jednodniowa promocja na bilety lotnicze na wybranych połączeniach. Dzisiaj, 8 czerwca, polski narodowy przewoźnik oferuje loty w czterech kierunkach w cenie od 249 złotych w obie strony. Co ważne, promocja obowiązuje tylko do końca dnia i dotyczy podróży w LOT Economy Class.

Szalona Środa w PLL LOT. Chorwacja, Włochy i USA w atrakcyjnych cenach

Wśród połączeń promocyjnych znajdziemy dwa europejskie kierunki w terminie 12.06 - 25.09.2022. Turyści mogą wykupić loty do Rijeki z Zielonej Góry, Warszawy, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Krakowa i Gdańska w cenie od 299 PLN w obie strony. Przecenione zostały również połączenia do Wenecji z Rzeszowa, które można wykupić od 249 PLN w obie strony.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Osoby, które polują na okazyjne ceny biletów za ocean również nie będą zawiedzione. Polski narodowy przewoźnik oferuje loty do USA w terminie 01.09 - 29.10.2022. W promocyjnej ofercie PLL LOT znajdziemy połączenia do Miami z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Katowic, Szczecina, Bydgoszczy, Zielonej Góry, Lublina, Rzeszowa oraz Wrocławia w cenie od 1999 PLN w obie strony, a także do Los Angeles z tych samych lotnisk od 2299 PLN w obie strony.

Konkurencja nie śpi. Wizz Air przygotował jednodniową ofertę na lato

Jednodniowe promocje ogłosiły również tanie linie lotnicze. Wizz Air proponuje swoim klientom zniżkę w wysokości 20 proc. na wybrane loty do i z Polski w terminie do 15 lipca 2022 r. Promocja obowiązuje tylko 8 czerwca i dotyczy rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

Więcej o: