Ryanair startuje z dwiema nowymi trasami - w tym jedną krajową. Szykuje się hit!

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że uruchamiają dwie nowe trasy z Polski. Jedna z nich będzie krajowa i czekało na nią wielu podróżnych. Zapowiada się, że będzie to prawdziwy hit i spora konkurencja dla PLL LOT.

Od 1 listopada 2022 r. Ryanair uruchomi nową trasę z Krakowa. Tym razem podróżujący będą mogli polecieć do francuskiej Tuluzy. Oprócz tego ogłoszono też jeszcze jedno, tym razem krajowe połączenie. To właśnie na nie czekało wielu turystów, ale tez biznesmenów.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Więcej informacji o podróżach i lataniu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryanair uruchamia dwie nowe trasy. W siatce połączeń lot Poznań - Kraków

W komunikacie prasowym irlandzkiej linii Ryanair zapowiedziany lot, o którym marzyło wielu Polaków. Wśród nowych tras pojawiło się połączenie z Poznania do Krakowa. Obecnie nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego między tymi miastami. Wygląda na to, że nowa oferta Ryanaira może być sporą konkurencją dla PLL LOT, który owszem, ma w siatce trasę między Poznaniem a Krakowem, ale z przesiadką w Warszawie. Sprawia to, że podróż zajmuje ponad dwie godziny.

Co wiadomo o tej trasie? Według komunikatu, do którego dotarł portal fly4free.pl połączenie wystartuje jesienią 2022 r. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu, ale na ten moment nie są znane jeszcze godziny lotu. Biletów nie ma w systemie rezerwacyjnym, ale mają one pojawić się niebawem.

Nowa Ryanair trasa z Krakowa. Polecimy do francuskiej Tuluzy

Oprócz lotu krajowego między Poznaniem a Krakowem, Ryanair oficjalnie ogłosił też drugie połączenie z Balic. Od 1 listopada 2022 r. realizowane będą loty do francuskiej Tuluzy. Koszt przelotu w dwie strony z bagażem podręcznym to ok. 200 zł. Bilety są już dostępne do zakupu na stronie przewoźnika. 

Ryanair uruchamia nowe połączenie z KrakowaRyanair uruchamia nowe połączenie z Krakowa Ryanair

Więcej o: