Tanie loty do Włoch. Podróż w obie strony nawet za 200 złotych. Gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze?

Sezon urlopowy powoli się rozpoczyna. Choć organizowanie wyjazdu wakacyjnego często wiąże się ze sporymi kosztami, to warto szukać ofert, dzięki którym zaoszczędzimy sporą sumę. Mamy dla was kilka propozycji na tanie loty do Włoch. Gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze?
Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Włochy, kraj o niesamowitej architekturze, krajobrazie, kulturze i historii jest na wyciągnięcie ręki, a wszystko dzięki tanim lotom oferowanym przez różne linie lotnicze. Sprawdź. jakie ceny i terminy oferują poszczególni przewoźnicy.

Czy przez Biebrzański Park Narodowy zostanie poprowadzona część trasy Via Carpatia? Trasa Via Carpatia dzieli mieszkańców Podlasia. Będzie "druga Rospuda"?

Tanie loty do Włoch. Podróż w obie strony nawet za 200 złotych

Przeanalizowaliśmy kilka atrakcyjnych możliwości wyjazdu do Włoch. Do jednej z nich należy podróż z przewoźnikiem Wizz Air za niecałe 200 złotych w obie strony. Aby skorzystać z proponowanej ceny, należy zdecydować się na wylot z Krakowa 4 sierpnia i wrócić z Mediolanu w sobotę - 13. sierpnia. Cena 168 zł dotyczy podróży w dwie strony, ale wyłącznie z małym bagażem podręcznym. To koszt dla wszystkich pasażerów - nie trzeba być członkiem Wizz GO, by zyskać zniżkę!

WizzAir - promocja na lotyWizzAir - promocja na loty https://wizzair.com/

Kolejną propozycją są tanie bilety lotnicze proponowane przez firmę Ryanair. Za nieco ponad 300 złotych możemy wybrać się do Wenecji. Podana cena to koszt dla jednej osoby już w obie strony. Dzień wylotu we wspomnianej ofercie przypada na 31. sierpnia, a portem wylotu jest lotnisko w Gdańsku, lądowanie odbywa się w porcie lotniczym Wenecja Marco-Polo. Aby zapłacić wspomnianą wyżej kwotę, należy wybrać za dzień powrotu siódmy września.

Ryanair - tanie loty do WłochRyanair - tanie loty do Włoch https://www.ryanair.com/pl/pl/trip/flights/

Tunezja znosi obostrzenia (zdjęcie ilustracyjne) Tunezja zmienia obostrzenia. Czy będzie wakacyjnym hitem?

Przeczytaj więcej na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze? Sprawdź ofertę polskiego przewoźnika

Dla osób, podróżujących z Rzeszowa, Polskie Linie Lotnicze LOT, także przygotowały wyjątkową ofertę. Wyruszając w podróż już trzeciego lipca, z lotniska Jasionka w Rzeszowie do Wenecji zapłacimy za podróż w obie strony niecałe 500 zł na osobę, warunkiem jest skorzystanie z oferty powrotu już 10. lipca.

Wszystkie wymienione oferty dotyczą podróżowania z uwzględnieniem wyłącznie bagażu podręcznego, za to ich ceny wynagradzają rezygnację z dodatkowych walizek. Wystarczy poszukać taniego noclegu i obniżając koszty podróży udać się na zagraniczny wypoczynek.

Więcej o: