Najtańsze kierunki wakacyjne w 2022 r. Na podium Grecja i Turcja. W dobrej cenie polecimy też na Cypr

Popularne kierunki wakacyjne na czerwiec 2022 r. to m.in. Grecja, Bułgaria czy Turcja. Te kraje od lat są odwiedzane i lubiane nie tylko przez Polaków. Ich dodatkowym atutem są niskie ceny, piękne plaże i masa atrakcji. Przedstawiamy najpopularniejsze miejsca, które mają wiele do zaoferowania i są dobrą, niskobudżetową opcją na letni urlop.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, jest to więc niemal ostatni dzwonek na zaplanowanie wyjazdu, czy zakup zagranicznej wycieczki w dobrej cenie. W późniejszych miesiącach zainteresowanie  jest bowiem bardzo duże, a ceny szybują w górę. Zrobiliśmy przegląd atrakcyjnych, niskobudżetowych ofert, z których warto skorzystać podczas tegorocznego urlopu.

Najtańsze kierunki wakacyjne na 2022 r. 

Wiele osób twierdzi, że era wycieczek i zorganizowanych wyjazdów już dawno minęła. Nic z tych rzeczy! Chętnie wybierane są zorganizowane wyjazdy do Grecji. Należą one także do tych najtańszych - tydzień na Kos lub Krecie można zarezerwować już za 1200 zł. Warto także śledzić oferty last minute, bo za tę samą cenę można znaleźć wycieczkę z wieloma udogodnieniami.

Już na miejscu możemy liczyć natomiast na piękne plaże, dobre jedzenie, malownicze widoki i masę innych atrakcji. Warto także wspomnieć, że pogoda już teraz jest przepiękna, a w połowie czerwca termometry wskazują niemal codziennie około 30 stopni C. 

Zobacz wideo Wakacje coraz bliżej. Czy ceny wyjazdów zagranicznych nas zaskoczą?

Ekonomiczne i atrakcyjne kierunki na wakacje 2022 r.

Bułgaria to kolejny tani i ciekawy kierunek na wakacje w 2022 roku. W czerwcu za tygodniowy wyjazd do tego kraju zapłacimy zaledwie 1300 zł. W tej cenie możemy liczyć także na śniadania a czasami nawet dwa posiłki. Więcej ciekawych informacji o wczasach w Bułgarii znajdziesz w naszym artykule: Bułgaria. Wakacje w kraju pełnym plaż, parków narodowych i historycznych zabytków

Fani formuły all inclusive w czerwcu powinni wybrać się do Egiptu. Tydzień w  takiej ofercie można upolować już od 1400 zł z wylotem z wielu polskich miast.

Kolejną propozycją jest Cypr, który oferuje zróżnicowane atrakcje. Plaże na tej wyspie należą do wyjątkowo pięknych, klimat i jedzenie także pozytywnie nas zaskoczą. Ceny również - tygodniowy wyjazd można znaleźć w cenie zaczynającej się od 1200 zł. 

Więcej o: