Wizz Air zaprasza obywateli Ukrainy na rekrutację w Polsce. Planuje zatrudnić 100 osób

Wizz Air planuje zatrudnić ponad 100 nowych członków personelu pokładowego w swoich bazach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Do wzięcia udziału w rekrutacji zaprasza także obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

- W Wizz Air stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy zaoferować nowe miejsca pracy, wspierając polską gospodarkę. Jako wiodąca linia lotnicza w Polsce, angażujemy się w działania we wszystkich regionach, w których jesteśmy obecni, oferując nowe możliwości osobom poszukującym pracy. Obecnie posiadamy ponad 100 stanowisk pracy dla kandydatów na członków personelu pokładowego z Ukrainy oraz dla obywateli Polski. Oferując nowe miejsca pracy, linia wspiera polską gospodarkę, rozwój regionalny oraz zwiększa łączność polskich portów lotniczych z najodleglejszymi zakątkami Europy i poza nią. Miejsca pracy dla obywateli Ukrainy czekają w bazach Wizz Air w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu - powiedział Andras Rado, starszy menedżer ds. rekrutacji personelu pokładowego w Wizz Air.

Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air, otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, bezpłatne posiłki dla załóg podczas lotów, miesięczny harmonogram pracy, nieograniczoną liczbę zniżkowych biletów pracowniczych oraz nielimitowane zniżkowe bilety dla przyjaciół i rodziny. Wszystkie bilety dla pracowników oraz bilety zniżkowe zakupione dla przyjaciół i rodziny są biletami potwierdzonymi. 

Wizz Air przewiózł ponad 300 milionów pasażerów

Pierwszy lot Wizz Air wystartował z Katowic do Londynu Luton w 2004 roku. W ciągu 18 lat Wizz Air przewiózł ponad 300 milionów pasażerów z ponad 150 lotnisk w 53 krajach. W tym czasie flota linii powiększyła się do 153 samolotów typu Airbus A320, A321ceo i A320/A321neo. Dzięki tej młodej i nowoczesnej flocie pasażerowie decydujący się na lot Wizz Air korzystają z możliwie najniższych cen, pozostawiając przy tym najmniejszy ślad środowiskowy na pasażerokilometr. 

Kandydaci, którzy marzą o karierze w chmurach, mogą aplikować tutaj.

Źródło: Wizz Air

Więcej o: