"Szalona Środa w LOT" - kolejna obniżka cen w sam raz dla podróżników. Oferta obowiązuje tylko do północy

Klienci LOT co tydzień mogą liczyć na tanie loty. "Szalona Środa" cieszy się ogromną popularnością, a bilety lotnicze szybko znikają ze strony internetowej. Tym bardziej, że promocja trwa tylko do północy.

Więcej informacji o podróżach znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Q&A z Anną Marią Dyner (26.05)

Polskie Linie Lotnicze LOT co tydzień wychodzą naprzeciw swoim klientom. Marzysz o wyjeździe do Chorwacji lub Czech? Chcesz spędzić cały dzień w Krakowie? A może planujesz ekspresowy wypad do dalekiego Bombaju? Dzięki "Szalonej Środzie" z LOT jest to możliwe. Przewoźnik co tydzień publikuje nową ofertę, ale jest mały haczyk. Skorzystać z niej możemy tylko do północy. Jaką propozycję przygotował tym razem (25.05.2022 r.)?

Ryanair Skandaliczne zachowanie stewarda podczas lotu z Rzeszowa. "Ja też się napiję"

"Szalona Środa" z LOT.  Z rezerwacjami trzeba się spieszyć

Niektóre loty dostępne są często już od 169 złotych. Oferta kończy się wraz z wybiciem północy. Niektóre miejsca możemy odwiedzić taniej niż normalnie. Jakie kierunki obejmuje środowa promocja? Na liście PLL Lot znalazły się:

  • Ostrawa - do Czech polecimy za 219 złotych miedzy 01.06 a 17.07.2022 r.,
  • Belgrad - cena biletu do  stolicy Serbii wynosi 399 złotych, do miasta możemy polecieć od 01.06 do 17.07. 2022 r.,
  • Rijeka - za podróż do Chorwacji zapłacimy 299 złotych (oferta dotyczy podróży w terminie 05.06 -2 ]5.09.2022 r.),
  • Tel Awiw - bilet do Izraela kosztuje 339 złotych, a do miejscowości polecimy z Krakowa między 01.06 a 17.07.2022 r.,
  • Mumbaj - polecimy do Indii za 1999 złotych, oferta dotyczy wyjazdu w okresie 31.05 do 17.07.2022 r.

"Szalona Środa" z LOT rządzi się swoimi prawami i trzeba jak najszybciej dokonać rezerwacji. Bilety rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki. 

Promocje na wakacyjne loty także u innych przewoźników

PLL LOT to nie jedyna firma, która ma w ofercie tańsze przeloty na wakacje. Węgierska marka Wizz Air prowadzi właśnie letnią wyprzedaż. Rezerwując bilety, można zyskać nawet do 20 proc. zniżki. Oferta dotyczy przelotów do 31 lipca 2022 r.

Z kolei linie lotnicze Ryanair z okazji Dnia Matki przygotowały atrakcyjne vouchery upominkowe, które bliskie osoby mogą zrealizować na przeloty do ponad 200 miejsc. Nic tylko podróżować!

Wakacje bez testu. Gdzie jechać? Wakacje bez testu - gdzie jechać? W tych krajach nie potrzebujesz testów

Podróże.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: