Nie rób drugiemu tego, co tobie niemiłe! Dziewczyna zemściła się na pasażerce siedzącej przed nią w samolocie

Zemsta bywa słodka. Czasem dosłownie. W sieci olbrzymim zainteresowaniem cieszy się wideo, na którym widać zemstę sfrustrowanej podróżniczki. Dziewczyna leciała samolot i miała serdecznie dość zachowania pasażerki, która siedziała przed nią. Co zrobiła?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Męczący współtowarzysz podróży

Tiktoterka @Janellelise opublikowała wideo, na którym widać dość przerażającą sytuację mającą miejsce w samolocie. Kiedy zaczniecie oglądać nagranie, będziecie z pewnością oburzeni zachowaniem dziewczyny, która postanowiła się zemścić na siedzącej przed nią kobiecie. Jednak pod koniec filmu, zmienicie zdanie. Z pewnością będziecie po stronie osoby, która postanowiła się zemścić!

Na pewno bowiem nie raz, nie dwa zdarzyło wam się podróżować z męczącym współtowarzyszem. Ktoś głośno chrapał, kasłał. A może kładł się na was, gdy ucinał sobie drzemkę? Niekiedy męczące bywają także zachowania dzieci, których rodzice nie potrafią okiełznać. Takie sytuacje męczą przede wszystkim podczas długich lotów. I taką właśnie historię możemy obejrzeć na Tik Toku.

Zobacz wideo Ten ogromny boeing będzie miał składane skrzydła

Zemsta w samolocie

Na nagraniu widzimy, jak dziewczyna przykleja gumę do żucia do włosów osoby, która siedzi przed nią. To praktycznie sytuacja, w której należy obciąć kosmyki włosów. Gumy nie da się odkleić bez uszczerbku na fryzurze. Po chwili widzimy, jak ta sama dziewczyna obtacza włosy pasażerki w lizaku! Ale to jeszcze nie koniec. Gdy już we włosach drugiej pasażerki znajduje się lizak i guma do żucia, zaczyna moczyć je w płynie w kubku termicznym. Możemy się tylko domyślać, że ma tam gorącą kawę.

Brzmi oburzająco, prawda? A jednak gdy obejrzyjcie do końca, zrozumiecie tę zemstę. Okazuje się, że pasażerka siedząca przed mszczącą się podróżną, cały czas zarzucała włosy na fotel z tyłu. Mogła pochwalić się naprawdę bujną fryzurą, więc włosy cały czas trafiały a to do napoju osoby siedzącej z tyłu, a to zasłaniały ekran monitora pokładowego. Nic dziwnego, że pasażerka postanowiła się zemścić!

Zobaczcie całe nagranie:

A wam przydarzyły się podobne, uprzykrzające życie w podróży sytuacje?