Jednodniowa promocja w Wizz Air. Obniżka cen lotów z okazji 18-lecia marki. Dokąd można polecieć?

Linie lotnicze Wizz Air właśnie ukończyły 18 lat i z tej okazji mają dla wszystkich swoich klientów ofertę tańszych lotów. Rabat w wysokości 18 procent ceny jest dostępny tylko dzisiaj, więc nie zwlekajcie.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Węgierskie linie lotnicze zostały założone w lipcu 2003 roku, a pierwszy samolot ruszył w podróż dokładnie 19 maja 2004 roku z Katowic, gdzie znajdowała się baza lotnicza. Od tamtego czasu minęło już 18 lat. Z tej okazji Wizz Air postanowił wszystkim klientom zaoferować zniżkę w wysokość 18 procent na wszystkie loty. Rabat jest ważny tylko dziś, więc szybko zapoznajcie się z zasadami rezerwacji. 

Wizz Air nie przywróci lotów do Rosji Wizz Air nie wznowi lotów z Rosji. Jest jednak jeden wyjątek

18 procent zniżki na wszystkie loty Wizz Air dostępne tylko przez jeden dzień. Wyjaśniamy, jak skorzystać z rabatu

Rabat obowiązuje w dniu 19 maja 2022 roku w godzinach od północy do 23.59 na wszystkie loty we wszystkich kierunkach. Loty z urodzinową zniżką są oznaczone symbolem procentu. Co ciekawe, promocja jest większa dla osób posiadających Wizz Discount Club (WDC). 

Żeby skorzystać z rabatu, rezerwacji należy dokonać wyłącznie online przez stronę www Wizz Air lub aplikację mobilną WIZZ. Należy też pamiętać, że zniżka jest tylko na cenę biletu. Promocja nie obejmuje:

  • opłat administracyjnych,
  • podatków,
  • rezerwacji grupowych.

Samolot linii Wizz Air Awantura w Wizz Air - pasażer zaatakował pilota samolotu

Ryanair również ma dzisiaj atrakcyjną promocję na podróże samolotami. Przedstawiamy szczegóły

19 maja 2022 roku to również dzień rabatu w liniach lotniczych Ryanair. Pasażerowie mogą otrzymać nawet 15 procent zniżki na lot. Oferta obejmuje 400 tysięcy miejsc i jest skierowana do tych, którzy dzisiaj zarezerwują loty w okresie od 19 maja do 30 czerwca 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie przewoźnika.

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: