Pogoda na weekend. Ma być ciepło i przyjemnie. W kolejnym tygodniu czeka nas ochłodzenie

Piątek ma być deszczowy, ale w sobotę i niedzielę możemy liczyć na słoneczną pogodę. Temperatura w niektórych miejscach w Polsce osiągnie nawet 25 stopni Celsjusza.

Więcej informacji na temat pogody znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Prof. Miętus: Prawdopodobnie uda nam się uniknąć suszy, ale to eksperymentalne prognozy

Synoptycy przewidują, że aura w najbliższych dniach będzie bardzo przyjemna. W piątek ma być nieco pochmurnie, a miejscami mają pojawić się opady deszczu. Będzie ciepło. Na weekend zapowiadana jest bezchmurna pogoda. 

Pogoda na piątek. Ma być pochmurno i deszczowo

Najbliższy piątek stanie pod znakiem chmur i deszczu. Synoptycy zapowiadają, że zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Podkarpacie, Górny Śląsk i Małopolska zmagać się będzie z deszczem i burzami. Przelotne opady pojawią się na północy kraju. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - tam termometry pokażą 25 stopni Celsjusza. Najzimniej ma być na Suwalszczyźnie - 17 stopni Celsjusza. Ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na weekend. Meteorolodzy spodziewają się słońca

W sobotę temperatura powietrza się nie zmieni. Na Dolnym Śląsku spodziewać się możemy 25 stopni Celsjusza, zaś na Suwalszczyźnie - 16 stopni. W prawie całym kraju będzie słonecznie. Chmury pojawią się tylko na północy kraju. Z zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany.

W niedzielę aura również nam dopisze. W całej Polsce ma być słonecznie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na termometrach zobaczymy od 17 stopni Celsjusza (Suwalszczyzna) do 25 stopni Celsjusza (Podkarpacie). 

Pogoda na początek tygodnia. Będzie trochę chłodniej

W poniedziałek temperatura spadnie o kilka stopni Celsjusza. W najcieplejszym miejscu w kraju (Dolny Śląsk) możemy spodziewać się 22 stopni Celsjusza. Na Suwalszczyźnie zaś będzie 15 stopni Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. 

Wtorek ma być nieco chłodniejszy. Na Dolnym Śląsku termometry pokażą 19 stopni Celsjusza, a na Podlasiu - 14 stopni Celsjusza. 

Podróże.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: