Mediolan i Wiedeń za 24 zł. Ryanair wyprzedaje bilety. Promocja również na "Szalone Środy" z LOT

Podróż do Mediolanu za 24 złote? Tak, jest to możliwe. Linie lotnicze Ryanair wyprzedają swoje bilety. Dzięki temu niektóre europejskie miasta można zwiedzać za grosze.

Interesujesz się nowinkami związanymi z podróżowaniem? Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Ryanair przygotował ofertę dla swoich klientów. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć i kupić loty do różnych krajów w Europie za mniej niż 30 złotych. Taryfa zależy od dostępności, a miejsca bardzo szybko się zapełniają. PLL LOT również organizuje tanie loty w ramach akcji "Szalona Środa". 

Kiedy działa promocja Ryanair? 

Linia Lotnicza Ryanair znana jest z tego, że co jakiś czas organizuje bardzo tanie loty. Do 2.05.2022 roku można było rezerwować miejsca na podróże, które planowane są między 01.05.2022 r. a 30.06.2022 r. Niektóre loty dostępne są nadal. 

Mediolan za 24 złote? Dzięki linii lotniczej jest to możliwe

Ryanair organizuje loty do różnych europejskich krajów. Z Krakowa można wylecieć do Mediolanu, Wiednia lub Oslo. Bilety w jedną stronę kosztują 24 złote. Za 39 złotych dolecimy do Berlina, Bari, Londynu i Budapesztu. To jednak nie jest wszystko. Linie lotnicze organizują również przeloty  z innych polskich lotnisk do różnych europejskich miast. Z warszawskiego Modlina możemy polecieć do Helsinek lub Sztokholmu za 24 złote. Jeśli chcemy podróżować z Gdańska, zyskamy możliwość zwiedzania na przykład angielskiego Newcastle lub Wiednia w tej samej cenie. Więcej informacji znajdziemy na stronie przewoźnika

"Szalona Środa" z PLL LOT. Tanie bilety na podróże po kraju

Co tydzień PLL LOT organizuje tanie loty w ramach akcji "Szalona Środa". Tym razem promocja obejmuje podróże krajowe. Przewoźnik organizuje loty już od 169 złotych w obie strony. Oferta ważna jest 4.05.2022 roku i dotyczy rejsów, które odbędą się między 18.06.2022 r. a 05.09.2022 r. Za 179 złotych polecieć można z Warszawy do Bydgoszczy lub Katowic. 10 złotych mniej zapłacimy za rejs ze stolicy do Zielonej Góry. Szczegółowa oferta znajduje się tutaj

Podróże.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: