Ryanair z promocją na bilety. Uwaga - jest ograniczona czasowo! W LOT "Szalona Środa" ze zniżkami

"Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" to nowa promocja na bilety od tanich linii lotniczych Ryanair. Przedstawiamy warunki, na jakich można z niej skorzystać.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacja Skyscanner - pomoże w planowaniu najbliższej podróży samolotem

Tanie linie lotnicze Ryanair przedstawiły interesującą ofertę na bilety "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny". Kto może z niej skorzystać? Każdy, kto zarezerwuje lot dla dwóch (lub więcej) osób do północy 27 kwietnia 2022 roku. Brzmi kusząco? Wyjaśniamy jak skorzystać z tej promocji.

Ryanair rozsadził klientów i odmówił im zwrotu pieniędzy Wykupiliście wybór miejsca w samolocie? Ryanair może was przesadzić

Kiedy działa promocja na bilety "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny"? 

Promocja obejmuje wyłącznie rezerwacje dokonane do północy 27 kwietnia 2022 roku na loty, które odbędą się w dniach 01.05 - 31.05 2022 roku. 

Kto może skorzystać z tej oferty? Właściwie każdy, ale są pewne wyjątki

Z promocji "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" można skorzystać kupując bilety dla przynajmniej dwóch dorosłych osób. Rabatowi podlegają bilety z taryfy Value z wyjątkiem poniższych:

  • bilety na loty krajowe,
  • hiszpańskie subsydiowane bilety lotnicze,
  • bilety dla dzieci i nastolatków do i z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje zniżka UK Air Passenger Duty.

Jest to spowodowane tym, że oferta nie może być łączona z innymi rabatami bądź promocjami.

Uwaga - wszelkie zmiany w rezerwacjach, które zostaną dokonane w ramach promocji "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" są odpłatne zgodnie ze standardowym cennikiem Tabeli Opłat.

Ryanair Zamieszanie na pokładzie samolotu Ryanair. Wylądowali 1200 km od celu

Promocja Ryanair. Na jakich trasach można skorzystać z tańszych biletów? Wyjątkiem trasy krajowe

Promocyjne bilety nie obowiązują na trasach krajowych. Za to można kupić tańsze bilety na podróże zagraniczne. Dokładne kierunki możecie sprawdzić tutaj - Rezerwacje Ryanair. Możliwość zarezerwowania lotów z tańszymi biletami oznaczono czarnym kwadratem z żółtymi liczbami (cena biletu). 

LOT z promocjami w ramach akcji "Szalona Środa". Taniej bilety w wielu kierunkach

Również nasz krajowy przewoźnik LOT, zaprezentował cotygodniową promocję związaną z tanimi biletami. W ramach "Szalonej Środy" przewoźnik zapewnia przeloty w obie strony od 349 zł. Promocja obejmują takie kierunki jak Billunt, Budapeszt i Dubaj. Niższe ceny dotyczą podróży w LOT Economy Class w terminie 01.06 - 15.08.2022 r. Dokładne informacje o promocji znajdują się na stronie LOT.

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: