Ryanair z promocją na bilety. Uwaga - jest ograniczona czasowo! W LOT "Szalona Środa" ze zniżkami

"Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" to nowa promocja na bilety od tanich linii lotniczych Ryanair. Przedstawiamy warunki, na jakich można z niej skorzystać.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacja Skyscanner - pomoże w planowaniu najbliższej podróży samolotem

Tanie linie lotnicze Ryanair przedstawiły interesującą ofertę na bilety "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny". Kto może z niej skorzystać? Każdy, kto zarezerwuje lot dla dwóch (lub więcej) osób do północy 27 kwietnia 2022 roku. Brzmi kusząco? Wyjaśniamy jak skorzystać z tej promocji.

Kiedy działa promocja na bilety "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny"? 

Promocja obejmuje wyłącznie rezerwacje dokonane do północy 27 kwietnia 2022 roku na loty, które odbędą się w dniach 01.05 - 31.05 2022 roku. 

Kto może skorzystać z tej oferty? Właściwie każdy, ale są pewne wyjątki

Z promocji "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" można skorzystać kupując bilety dla przynajmniej dwóch dorosłych osób. Rabatowi podlegają bilety z taryfy Value z wyjątkiem poniższych:

  • bilety na loty krajowe,
  • hiszpańskie subsydiowane bilety lotnicze,
  • bilety dla dzieci i nastolatków do i z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje zniżka UK Air Passenger Duty.

Jest to spowodowane tym, że oferta nie może być łączona z innymi rabatami bądź promocjami.

Uwaga - wszelkie zmiany w rezerwacjach, które zostaną dokonane w ramach promocji "Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" są odpłatne zgodnie ze standardowym cennikiem Tabeli Opłat.

Promocja Ryanair. Na jakich trasach można skorzystać z tańszych biletów? Wyjątkiem trasy krajowe

Promocyjne bilety nie obowiązują na trasach krajowych. Za to można kupić tańsze bilety na podróże zagraniczne. Dokładne kierunki możecie sprawdzić tutaj - Rezerwacje Ryanair. Możliwość zarezerwowania lotów z tańszymi biletami oznaczono czarnym kwadratem z żółtymi liczbami (cena biletu). 

LOT z promocjami w ramach akcji "Szalona Środa". Taniej bilety w wielu kierunkach

Również nasz krajowy przewoźnik LOT, zaprezentował cotygodniową promocję związaną z tanimi biletami. W ramach "Szalonej Środy" przewoźnik zapewnia przeloty w obie strony od 349 zł. Promocja obejmują takie kierunki jak Billunt, Budapeszt i Dubaj. Niższe ceny dotyczą podróży w LOT Economy Class w terminie 01.06 - 15.08.2022 r. Dokładne informacje o promocji znajdują się na stronie LOT.

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: