Ryanair ogłasza kolejną promocję - loty do europejskich miast z Polski za jedyne 22 zł w jedną stronę!

Dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie podróż mamy dobrą wiadomość. Linie lotnicze Ryanair ogłasza kolejną wielką wyprzedaż - bilet do popularnych miast europejskich kupimy już od 22 zł! To świetna okazja na wiosenny city break w jednym z interesujących miast lub wycieczkę na Mazury.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tanie linie lotnicze Ryanair przygotowały kolejną w tym miesiącu wielką wyprzedaż. Tym razem obejmuje ona popularne europejskie miasta. Sprawdź bogatą ofertę przewoźnika i zaplanuj zbliżającą się majówkę.

Ryanair rozsadził klientów i odmówił im zwrotu pieniędzy Wykupiliście wybór miejsca w samolocie? Ryanair może was przesadzić

Wielka wyprzedaż w Ryanair - zasady promocji

Irlandzkie tanie linie lotnicze nie przestają nas zaskakiwać i po raz kolejny w tym miesiącu przygotowały atrakcyjną ofertę na loty. Ceny biletów są w bardzo niskie - zaczynają się już od 22 zł! Oferta obejmuje loty z pięciu lotnisk w Polsce: z Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia.

Promocja trwa do 27 kwietnia, a atrakcyjne ceny lotów obowiązują od 1 maja do 30 czerwca 2022. Warto więc skorzystać z oferty i zaplanować majówkę lub nawet zbliżające się wakacje! W cenę biletu wliczony jest jednak jedynie mały bagaż podręczny, ale na krótki wyjazd nie powinno sprawić to problemu. 

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Atrakcyjne kierunki w Ryanair już od 22 zł!

Oferta Ryanair różni się w poszczególnych miastach, jednak wszystkie lotniska oferują ciekawe i atrakcyjne kierunki. Z Krakowa za zaledwie 24 zł polecimy do Mediolanu, Wiednia, Oslo czy Olsztyna. W nieco wyższych, ale nadal przystępnych cenach możemy wybrać Budapeszt - 39 zł, Zadar - 59 zł czy Rzym za 71 zł. Z kolei z Gdańska polecimy do takich miejsc jak: Kopenhaga - bilet za 39 zł, Paryż w cenie 59 zł i Barcelona za 69 zł. Warto sprawdzić również ofertę pozostałych lotnisk, tam również można znaleźć interesujące 

Promocja jest wart uwagi - za minimalną kwotę możemy zwiedzić największe europejskie miasta. Na liście znajdziemy też ciekawe skandynawskie kierunki np. Sztokholm, Oslo, Helsinki i miasta w Danii.

Przewidziano także kierunki dla wszystkich wielbicieli wycieczek po Polsce. Za niewielką ceną można polecieć m.in. do Szczecina, Lublina, czy Wrocławia. 

***

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: