Chwile grozy w parku rozrywki. Utknęli w kolejce górskiej. Wszystko wrzucili na TikToka

W jednym z popularnych parków rozrywki w Stanach Zjednoczonych doszło do groźnie wyglądającego incydentu. Kolejka górska niespodziewanie zatrzymała się na samym szczycie. Jedna z pasażerek relacjonowała całe zajście w mediach społecznościowych. Opublikowany przez nią na TikToku film ma już cztery miliony wyświetleń.

Z pewnością nie takich atrakcji spodziewali się odwiedzający popularny amerykański park rozrywki Dollywood w miejscowości Pigeon Forge w stanie Tennessee. Podczas jednego z przejazdów wagoniki, w których podróżowali pasażerowie rollercoastera, niespodziewanie zatrzymały się niemal na samym szczycie.

Zobacz wideo Energylandia - tak wyglądają procedury bezpieczeństwa w parku

Szukasz podobnych treści? Sprawdź Gazeta.pl

Całe zajście relacjonowała smartfonem

Jedną z pasażerek atrakcji była użytkowniczka TikToka, Morgan Scott, która wraz z bliskimi postanowiła skorzystać z oferty parku rozrywki. Gdy kolejka się zatrzymała, kobieta postanowiła zdać relację z tego, co się dzieje. Wideo, które opublikowała na swoim profilu ma już cztery miliony wyświetleń.

Jesteśmy dosłownie uwięzieni na kolejce górskiej. To straszne. Nie wiem, jak długo tutaj zostaniemy

– mówi na nagraniu kobieta.

Pod filmem nie brakuje komentarzy od zatroskanych internautów. Niektórzy oglądają wideo z przerażeniem, ale pojawiają się też nieco inne głosy. 

Ja bym zwariowała. To jeden z moich największych lęków.
Dodaję to do listy powodów, dla których nigdy nie pójdę do parku rozrywki.
Cieszę się, że komputer sterujący jazdą zatrzymał Cię na wzgórzu, aby zapobiec wypadkowi. To normalne, pracuję w parkach rozrywki od 10 lat.

Kolejka ruszyła z głośnym hukiem

Obsługa parku rozrywki podjęła interwencję. Jak wyjaśniła w kolejnym nagraniu tiktokerka, pasażerów kolejki poinformowano, że za chwilę zostaną ściągnięci na ziemię. Po długiej chwili oczekiwania rollercoaster ruszył jednak z głośnym hukiem. Na szczęście kolejka dotarła do końca trasy, a pasażerowie bezpiecznie opuścili wagoniki.

Park rozrywki Dollywood to największa tego typu atrakcja znajdująca się w stanie Tennessee. W sezonie jest chętnie odwiedzana przez miliony turystów. Jedną z właścicielek Dollywood jest wokalistka Dolly Parton.

Źródło: TikTok, Wikipedia

Podróże.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: