Ryanair ogłosił wielką wyprzedaż. Bilety już od 42 zł

Popularna tania linia lotnicza Ryanair po raz kolejny ogłasza wielką wyprzedaż. Bilety na atrakcyjne loty do miast europejskich sprzedawane są już od 42 zł! Jeśli planujesz w najbliższym czasie kilkudniowy wypad, sprawdź aktualną ofertę - trwa ona tylko 24 godziny!

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które w najbliższym czasie planują wyjazd - Ryanair przygotował 24-godzinną wyprzedaż na bilety do wielu atrakcyjnych miast europejskich. Sprawdź dostępną ofertę i ciekawe kierunki na urlop

24-godzinna wyprzedaż w Ryanair

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair słyną z ekonomicznych cen biletów, jednak co jakiś czas pojawiają się atrakcyjne wyprzedaże, które pozwalają na zakup biletu za minimalną opłatę. Taka właśnie jest 24- godzinna promocja, która oferuje wiele europejskich miast wartych odwiedzenia. Warto jednak pamiętać, że niskie ceny i krótki czas trwania oferty wywołuje spore zainteresowanie i bilety wyprzedają się w mgnieniu oka. 

Promocja obejmuje pięć polskich miast. Loty są organizowane z Krakowa, Warszawy (Modlin), Gdańska, Poznania i Katowic. Z tych lotnisk można wybrać wiele ciekawych kierunków takich jak: Bergamo, Bruksela, Kolonia, Wiedeń, Ryga czy Bari. Na liście znajdziemy piękne stolice europejskich państw, ale także mniejsze malownicze miejscowości. Fani ciepłych kierunków również znajdą coś dla siebie - Ryanair oferuje m.in. loty do Włoch, Chorwacji, Grecji czy Bułgarii. 

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Wyprzedaż Ryanair - zasady promocji i ciekawe kierunki

Wybierając miejsce na wypoczynek, warto pamiętać, że 24-godzinna wyprzedaż obejmuje tylko majowe i czerwcowe loty. Późniejsze rejsy będą z pewności droższe ze względu wakacyjnego sezonu. Warto również pamiętać, że w cenę biletu wliczony jest jedynie mały bagaż podręczny. Przed podróżą konieczne jest zapoznanie się z obowiązującymi w danym kraju obostrzeniami - to zagwarantuje nam sprawniejszy i bezpieczniejszy urlop. 

Oferta zależna jest od lotniska, z którego planujemy wylot. Wybierając lot z Krakowa, możemy skorzystać z biletów już od 24 zł - Mediolan-Bergamo lub Oslo. Z nieco wyższą cenę kupimy bilety do Francji (od 75 zł), Włoch (od 39 zł) czy Chorwacji (od 59 zł). 

Mieszkańcy stolicy również mogą liczyć na atrakcyjne kierunki i ceny. Od 24 zł za bilet zapłacimy, wybierając kierunki skandynawskie, takie jak: Dania, Szwecja, Norwegia czy Finlandia. W nieco wyższych cenach dostaniemy bilety do Włoch - od 39 zł, Niemiec - od 63 zł czy Chorwacji - od 99 zł. 

Pozostałe miasta oferują podobne loty jednak cena i kierunki mogą nieco się różnić. Promocja trwa do północy 21 kwietnia 2022 r. 

Źródło: ryanair.com

***

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: