Nowe trasy Wizz Air z Polski. Kuszące kierunki będą idealne na wakacje w 2022 r.

Popularne tanie linie lotnicze Wizz Air ogłaszają otwarcie kolejnych nowych tras z Polski. Tym razem z atrakcyjnych kierunków będą mogli korzystać mieszkańcy województwa śląskiego. To właśnie z lotniska Katowice-Pyrzowice przewidywane są loty m.in. na Maderę.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Węgierskie tanie linie lotnicze są bardzo popularne wśród Polaków i mieszkańców Europy. Sieć połączeń coraz bardziej się rozrasta i oferuje wiele atrakcyjnych kierunków w przystępnej cenie. W ostatnim czasie Wizz Air zapewnia więcej nowych tras z lotnisk w Polsce, które są kuszącą propozycją na zbliżające się wakacje w 2022 r.

Wizz Air otwiera nowe kierunki z Katowic. Dokąd polecimy z Pyrzowic?

Jeśli szukasz ciekawych kierunków na wakacje, mamy dobrą wiadomość! Popularne linie lotnicze Wizz Air oferuje nowe połączenia z lotniska Katowice-Pyrzowice. Już od 18 czerwca mają ruszyć rejsy na Maderę - jedną z wysp należących do Portugalii. To niesamowite miejsce na Oceanie Atlantyckim, które z pewnością warto odwiedzić. Loty będą organizowane we wtorki oraz soboty. 

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotniczeDlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Kolejnym nowym kierunkiem jest słoneczna Ibiza, która słynie z życia nocnego i pięknych plaż. Loty na hiszpańską wyspę będą realizowane w środy. Z kolei od 16 czerwca polecimy także do Tirany - stolicy Albanii. Loty planowo realizowane będą dwa razy w tygodniu. 

Albania - popularny kierunek na wakacje 2022 r.

Jednym z kierunków cieszących się coraz większą popularnościom jest Albania. Loty organizowane przez Wizz Air odbywają się już z trzech polskich lotnisk. Ceny biletów zaczynają się od 146 zł, co brzmi bardzo zachęcająco. Warto wspomnieć, że Albania, która należy do krajów leżących na półwyspie Bałkańskim to ciekawy kierunek na wypoczynek. Nie brakuje tam uroczych miasteczek, pięknych plaż oraz ciekawych zabytków. Dziewicza natura, atrakcyjne ceny i malownicze widoki przyciągają w to miejsce coraz więcej turystów z całego świata. 

Źródło: wizzair.com, turystyka.wp.pl

***

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: