Wizz Air otwiera cztery nowe, atrakcyjne kierunki z Polski. Szykuje się hit na wakacje 2022

Popularna i tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza aż cztery nowe kierunki. Loty będą realizowane z Warszawy i Wrocławia. Pierwsze rejsy zaplanowane są na czerwiec i sierpień. Sprawdź, jaką ofertę przygotował węgierski przewoźnik.

Wizz Air to jedna z tanich linii lotniczych, która cieszy popularnością wśród podróżujących z całej Europy. Przewoźnik ogłosił aż cztery nowe połączenia z Polski. Na liście znalazły się ciekawe kierunki, które warto odwiedzić zwłaszcza w nadchodzące wakacje.

Więcej na temat podróży i pomysłów na wakacje w 2022 r. znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wizz Air otwiera cztery nowe kierunki z Polski

Wizz Air [...] ogłasza dziś dodanie czterech nowych tras do siatki połączeń z Polski. Od czerwca pasażerowie WIZZ będą mogli podróżować z Lotniska Chopina w Warszawie do stolicy Danii - Kopenhagi, a wraz z początkiem sierpnia Wizz Air uruchomi trzy nowe połączenia z lotniska we Wrocławiu do Barcelony (Hiszpania), Tirany (Albania) i na grecką wyspę Rodos

- poinformował węgierski przewoźnik w informacji prasowej.

Zobacz wideo Wakacje coraz bliżej. Czy ceny wyjazdów zagranicznych nas zaskoczą?

Sieć połączeń Wizz Air cały czas się rozrasta, dzięki czemu możemy w przystępnej cenie dostać się nawet do najdalszych zakątków Europy. Więcej informacji o nowych połączeniach Wizz Air znajdziesz w naszym artykule: Wizz Air ogłasza trzy nowe trasy z Polski. Polecimy do Bułgarii i Francji

Wizz Air - nowe atrakcyjne kierunki na wakacje 2022

Jak zapewnia przewoźnik, już 1 czerwca odbędzie się pierwszy lot na trasie Warszawa - Kopenhaga. Rejsy organizowane będą w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Lotnisko we Wrocławiu będzie oferować aż trzy nowe kierunki. Na liście jest Barcelona, Tirana i Rodos. Pierwsze loty zaplanowane są na 1 i 2 sierpnia. Do Barcelony i stolicy Albanii loty będą realizowane w poniedziałki i piątki a na grecką wyspę we wtorki oraz soboty. 

Aktualna oferta Wizz Air może okazać się ciekawą opcją na zbliżającą się majówkę. Atrakcyjne kierunki są również dobrym celem na wakacyjny wyjazd. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą przewoźnika - bilety są w przystępnych cenach i szybko się wyprzedają. 

W sumie Wizz Air oferuje 195 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce. Nowa sieć połączeń  pozwoli nam na podróż do ciekawych miast Europy w atrakcyjnej cenie.  

Źródło: turystyka.wp.pl, twitter.com/wizzair

***

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: