Co ja patrzę? Ciekawska sowa zapoznaje się z kamerą. Nagranie stało się hitem internetu

Do niecodziennego zdarzenia doszło w mieście Great Falls w USA, gdzie przed jednym z obiektywów kamery pogodowej pojawiła się sowa. Ciekawski ptak zagląda w kamerę i najwidoczniej próbuje rozwiązać zagadkę, jak pozbawić miasto prądu, aby ułatwić sobie polowanie.

Widok ptaka, który kilkukrotnie w ciągu 25-sekundowego nagrania zagląda w obiektyw kamery, skradł serca internautów szybko po tym, jak operatorzy umieścili film w sieci. Śmieszne zwierzęta zawsze potrafią poprawić humor, a ciekawska sowa ma ewidentne parcie na szkło.

Zobacz wideo Co sowy mogą robić w nocy? Mamy podejrzenie, że... tańczą!

Więcej artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Na zamieszczonym w sieci nagraniu z kamery najpierw widać panoramę miasta, które przepięknie wygląda nocą. Chwilę później w obiektywie pojawia się głowa sowy, która próbuje zrozumieć, co to jest.

 

Kamera pogodowa stacji KRTV ma nietypowych gości

Kamera pogodowa, która uchwyciła na nagraniu sowę, należy do amerykańskiej stacji telewizyjnej KRTV i znajduje się na szczycie banku w mieście Great Falls w stanie Montana. Jej głównym zadaniem jest monitorowanie warunków atmosferycznych nad miastem, aby stacja mogła na bieżąco informować o zmianach pogodowych. Czasem jednak zdarzają się dość nietypowi goście - ptaki, pająki, ćmy itp.

Kolejka Bieszczady. Szykują się spore zmiany. Niektórzy krytykują tę inwestycję

Kocie gwiazdy internetu. Czy ciekawska sowa chce do nich dołączyć?

Zwierzęce gwiazdy potrafią podbić internet równie dobrze jak niektórzy celebryci. Takie zwierzaki jak chociażby nieżyjący już Grumpy Cat, którego minę na pewno kojarzy każdy, na zawsze przeszły do historii internetu. Dziś równie popularny jest kot Stepan z Charkowa. To najpopularniejszy ukraiński zwierzak, który uciekł ze swoimi właścicielami z ogarniętej wojną Ukrainy i informuje o wojnie. Może nasza ciekawska sowa również chciałaby iść w ich ślady i dołączyć do grona śmiesznych zwierzaków, zbijając lajki w social mediach?

Krokusy w Tatrach / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Już są! W Tatrach pojawiły się pierwsze krokusy [ZDJĘCIA]

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: