Nie Grecja czy Turcja, a Polska. Biuro podróży wychodzi z nowym pomysłem na wakacje all inclusive

Wakacje all inclusive cieszą się dużą popularnością w biurach podróży. Polacy często decydują się na takie wycieczki do Grecji, Turcji czy Egiptu, jednak mało kto myśli o takiej formie wypoczynku w kraju. Biuro podróży Nekera wraz z liniami LOT wprowadza do swojej oferty wczasy all inclusive nad Bałtykiem z przelotem samolotem.

Więcej artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Chociaż formuła wakacji all inclusive nie jest jeszcze bardzo popularna w naszym kraju, to coraz więcej obiektów oferuje taką opcję. Biuro podróży Nekera postanowiło więc wykorzystać sytuację i wprowadzić do swojej oferty "Polskę samolotem na wakacje 2022" we współpracy z liniami LOT oraz Lotniskiem Chopina i Portem Lotniczym Szczecin Goleniów.

Wakacje all inclusive w Polsce? Nowy pomysł biura podróży

Oferta mają być dostępna z przelotem z Warszawy lub z Rzeszowa. W cenę wliczone będą takie udogodnienia jak: parking przy lotnisku, transfer, opieka przedstawiciela Nekery po przylocie. "Gwarantujemy, że będzie taniej niż samochodem i szybciej niż pociągiem" - przekonuje biuro.

Co ważne, oferta nie jest dostępna na stronie. Aby zarezerwować pakiet hotel all inclusive nad morzem wraz z przelotem krajowym, należy skontaktować się z biurem telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Nekera zapowiedziała również, że będzie oferować też pakiety z przelotem, ale niepełnym wyżywieniem.

Zobacz wideo Czas na urlop! Jak zabezpieczyć na ten czas swoje rośliny? Jak się spakować? Jak przechowywać pieniądze?

- W przypadku zagranicznych wycieczek nawet 95 procent podróżnych z Polski wybiera tego typu oferty [all inclusive - przyp. red]. W przypadku podróży krajowych widzimy, że najpopularniejszą opcją są noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami. Wynika to też z faktu, że w Polsce jest relatywnie niewiele obiektów, które oferują usługi typu all inclusive – mówi Maciej Madej, dyrektor ds. produktu biura Nekera.

Oferty all inclusive są popularne dla rodzin z dziećmi

W ramach oferty all inclusive najczęściej dostępne są trzy posiłki dziennie w formie bufetu oraz dodatkowe przekąski w wyznaczonych miejscach i godzinach. Turyści często decydują się na podobne oferty, aby z góry zaplanować wakacyjny budżet i uchronić się przed dodatkowymi wydatkami, które czasem potrafią być zaskakująco wysokie. 

Najwięcej hoteli z opcją all inclusive znajdziemy na Pomorzu Zachodnim, jednak nie brakuje ich także w górach. Klienci mogą wybierać wśród zarówno dużych hotele spa, jak i klimatycznych dworków w spokojnej okolicy.

- Pobyty all inclusive są szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, ale też dla wszystkich, którzy preferują wypoczynek stacjonarny, na terenie hotelu i chcą korzystać z atrakcji, jakie przygotował. Mowa na przykład o basenach, ofercie spa, zajęciach sportowych czy rozrywce dla dzieci - mówi Marzena German z Wakacje.pl.

Podroze.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach, turystyce i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: