Wizz Air ogłasza trzy nowe trasy. Wśród nich ulubiony przez Polaków kierunek

Węgierski przewoźnik od czerwca będzie latał z Krakowa i Rzeszowa do Burgas w Bułgarii, a od sierpnia uruchomione zostanie połączenie ze stolicy małopolski do francuskiego Lyonu.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Loty do Burgas z Rzeszowa ruszą 19 czerwca i będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. 1 sierpnia polecimy do Burgas z Krakowa. Przewoźnik będzie realizował połączenia po dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i piątek. Podobnie w poniedziałki i piątki przewoźnik będzie latał od 19 września z Krakowa do Lyonu we Francji.

Wizz Air oferuje obecnie ponad 180 tras do 25 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce.

Polska załoga powita z uśmiechem 

"Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą polską siatkę połączeń WIZZ, dodając trzy nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa i Rzeszowa do Burgas i z Krakowa do Lyonu, nasi pasażerowie mogą zaplanować swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nasza polska załoga z uśmiechem powita państwa na pokładach samolotów WIZZ!" powiedziała - Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex.

"Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100 proc. pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie" - informuje biuro prasowe Wizz Aira.

Źródło: Wizz Air 

Więcej o: