Krzyczała na załogę, uderzyła pasażera w twarz. Samolot musiał awaryjnie lądować

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na pokładzie samolotu brytyjskich linii Jet2. Jedna z pasażerek wywołała awanturę, biła pasażerów i członków załogi. Lot Manchester - Antalya został przekierowany do Wiednia. Do sieci trafiło nagranie przedstawiające całą sytuację.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lot brytyjskich linii lotniczych Jet2, LS895 z Manchesteru do Antalyi będzie zapamiętany przez pasażerów na długo. Na pokładzie doszło do awantury, czego skutkiem było awaryjne lądowanie na lotnisku w Wiedniu. Całe zamieszanie wywołała jedna z pasażerek, która krzyczała na załogę, a nawet biła innych podróżujących. 

Awantura na pokładzie samolotu - koneczne było awaryjne lądowanie

Z niecodzienną sytuacją musieli się zmierzyć członkowie załogi samolotu brytyjskich linii lotniczych Jet2. Podczas lotu z Manchesteru do Antalyi jedna z pasażerek wszczęła awanturę. Powodem było płaczące niemowlę.

W połowie 4 5-godzinnej trasy kobieta zaczęła wykazywać agresywne zachowanie, ponieważ nie mogła znieść płaczu dziecka. Personel nie był w stanie uspokoić pasażerki. Jeden z podróżujących skomentował sytuację w rozmowie z Manchester Evening News.

Zobacz wideo Dr Majewski: Branża transportowa jest największym problemem jeśli chodzi o emisję CO2 w Europie
W samolocie było dużo hałasu. Kobieta podeszła do personelu, który znajdował się na przodzie samolotu - była bardzo zła i nie chciała się uspokoić. Jej głos stawał się coraz głośniejszy i bardziej agresywny - krzyczała. W pewnym momencie ktoś zareagował na jej zachowanie, a ona uderzyła go w twarz. Wtedy wstał inny mężczyzna, aby załagodzić sytuację. Zabrano ją na tył samolotu - powiedział.

Według relacji innych pasażerów kobieta zachowywała się niepokojąco jeszcze na lotnisku.

Załoga nie była w stanie poradzić sobie z uciążliwą pasażerką, w związku z tym podjęto decyzję o przekierowaniu samolotu do Wiednia. Personel wykazał się profesjonalizmem i próbował załagodzić sprawę, jak tylko się dało. Podróżni otrzymali przeprosiny -  byli bardzo wyrozumiali dla załogi widząc całą sytuację. 

Przekierowanie lotu brytyjskich linii Jet2

Lot został przekierowany na najbliższe lotnisko - Wiedeń. Gdy samolot wylądował, kobieta podobno uderzyła innego pasażera, gdy wysiadał. Na miejscu służby lotniska wyprowadzili agresywną pasażerkę.

Pozostali pasażerowie nie kryli zadowolenia z pozbycia się uciążliwej pasażerki z pokładu samolotu. Kobieta najprawdopodobniej była pod wpływem alkoholu. Samolot wyleciał z Wiednia o godz. 13, a do Antalyi dotarł po godz. 15 - miał ponad godzinę opóźnienia. Całe zajście zostało opublikowane w sieci. 

 
Więcej o: