Ryanair wyprzedaje bilety na wiosnę. Kupujesz jeden, a drugi otrzymujesz za darmo

Jeśli planujesz w najbliższym czasie podróż, mamy dobrą informację. Ryanair przygotował specjalną ofertę. Kupując jeden bilet, drugi otrzymasz za darmo. Zasady promocji są bardzo proste, a my sprawdzamy szczegóły oferty.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dobra wiadomość dla tych, którzy w najbliższym czasie planowali podróż za granicą - Ryanair przygotował wielką wyprzedaż lotów. Kupując jeden bilet, drugi otrzymasz gratis. Irlandzki przewoźnik jest popularny na całym świecie. Dzięki ekonomicznym połączeniom możemy dostać się do stolic europy lub w bardziej egzotyczne miejsca za niewielką cenę. Ponadto sieć połączeń coraz bardziej się poszerza a sam przewoźnik, cyklicznie organizuje promocje. 

Promocja w Ryanair. Kupując jeden bilet, drugi dostajesz gratis

Zaledwie w poprzednim tygodniu Ryanair oferował loty w promocyjnej cenie od 65 złotych, wyprzedaż pogłębiła się - kupując bilet na wybrany lot, drugi na ten sam rejs otrzymamy zupełnie za darmo. Dotyczy to lotów, które odbędą się między 23 marca a 31 maja 2022 roku. Promocja kończy się 22 marca o północy. Są jednak zasady obejmujące promocję. Oferta obowiązuje w przypadku minimum dwóch pasażerów - to dobry moment na romantyczny wyjazd dla par bądź wyjazd w gronie przyjaciół. Promocje obejmuje jedynie taryfa "Value", co oznacza, że można zabrać ze sobą jedynie bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 x 20 x 25 cm.

Zobacz wideo W jaki sposób białoruski myśliwiec mógł zmusić pilotów Ryanaira do lądowania? Wyjaśnia rosyjski ekspert

Warto też wspomnieć, że oferta "Kupujesz jeden, drugi masz za darmo" w Ryanair jest dostępna na wybranych trasach i nie obowiązuje w przypadku rejsów krajowych. Wyprzedaż nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi i rabatami.

Jaki kierunek wybrać na promocji Ryanair? 

Wybór kierunku zależy od dyspozycyjności i preferowanych kierunków. Jednak promocja jest świetnym momentem na zakup biletów na dalsze kierunki lub te, które zazwyczaj wiążą się z większym wydatkiem. Podróżować można ze wszystkich lotnisk w Polsce, które są obsługiwane przez Ryanaira. Decydując się na wylot z Warszawy, możemy wybrać kierunki takie jak: Szwecja, Finlandia, Niemcy, Paryż, Włochy, Cypr, a nawet Jordania. Kraków oferuje Maroko, Grecję, Izrael i Portugalię. To zaledwie kilka propozycji, które oferuje irlandzki przewoźnik. Pełną listę kierunków znajdziemy na oficjalnej stronie Ryanair. Jednak trzeba się pośpieszyć, bo bilety bardzo szybko znikają, a zakup możliwy jest do północy 22 marca. 

Więcej o: