Izrael. Pomachał ukraińską flagą do rosyjskiego samolotu. Źle się to dla niego skończyło

Pracownik lotniska w Tel Awiwie stanął tuż przed samolotem rosyjskiej linii lotniczej i powitał go, machając ukraińską flagą. Gest spodobał się wielu internautom, mężczyzna natychmiast zyskał ich sympatię, a nagranie zrobiło furorę. Niestety jego przełożeni inaczej ocenili jego zachowanie.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zełenski ze łzami w oczach o ukraińskich dzieciach - ofiarach wojny. "Czym mógł zagrozić Rosji zwyczajny akademik? "

Świat zachwycił się postawą mężczyzny

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła światem. W wielu miastach odbywają się protesty antywojenne, a jeden z pracowników portu lotniczego im. Ben Guriona w Tel Awiwie postanowił wyraził sprzeciw w pojedynkę. Gdy więc rosyjski samolot wylądował na płycie lotniska, mężczyzna trzymając w dłoni ukraińską flagę, wskazywał mu kierunek poruszania się po płycie lotniska. Gest solidarności z Ukrainą był szeroko komentowany w internecie i spotkał się z pozytywnym odbiorem. Wideo, które opublikowano w mediach społecznościowych ma ponad 75 tys. wyświetleń.

 

Został ukarany

Jednak takie zachowanie krytycznie ocenili jego przełożeni. Jak podały izraelskie media, mężczyzna został zawieszony. Nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy.

Źródło: The Times of Israel

Więcej o: