Romantyczna podróż w supercenie! Bilety dla dwojga do 50 procent taniej w LOT, WizzAir i Ryanair

Z okazji zbliżających się walentynek trwają promocje w liniach lotniczych LOT, WizzAir i Ryanair. Romantyczna podróż we dwoje może być teraz nawet o 50 procent tańsza. Okres trwania promocji jest ograniczony. Warto się pospieszyć, aby przeżyć randkę marzeń.

Walentynki nadciągają wielkimi krokami. Z tej okazji wiele firm zdecydowało się na promocyjne ceny. Dotyczy to nie tylko sklepów wielobranżowych, czy odzieżowych, ale i linii lotniczych. W ramach prezentu możesz zabrać swoją drugą połówkę w podróż marzeń i zaoszczędzić pieniądze. Prezentujemy najciekawsze oferty z WizzAir, LOT i Ryanair.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Bodnar o certyfikatach covidowych: Bardzo dobrze, że zostaną wprowadzone Wybierz serwis

Promocja walentynkowa w LOT. 20 procent na bilet do najpiękniejszych miejsc

Linie lotnicze LOT oferują zniżkę 20 procent na bilety dla dwojga. Zniżka zostanie automatycznie dodana po złożeniu zamówienia, jednak obowiązują warunki. Wystarczy użyć kodu LOVE20 i zarezerwować bilety dla minimum dwóch osób. Z promocji skorzystają nie tylko zakochani. Można sprawić sobie fantastyczny urlop w gronie najbliższych przyjaciół, czy rodziny. Promocja dotyczy lotów nie tylko w okresie walentynkowym. Oprócz zniżki 20 procent LOT oferuje też bilety w niskich cenach dla jednej osoby. Do wyboru jest m.in. podróż do Chicago od 501 złotych w jedną stronę, do Wenecji za 106 złotych od osoby, czy do dobrze znanego, ale jakże romantycznego Krakowa za 77 złotych w jedną stronę. 

Tylko 9 lutego promocja w Ryanair! Bilet dla drugiej połówki jest tańszy o... połowę

W Ryanair również trwa walentynkowa promocja. Tylko 9 lutego do końca dnia możesz sprezentować swojej drugiej połówce bilet w wyjątkowe miejsce za 50 procent ceny. Przy zakupie jednego biletu otrzymasz zniżkę na drugi. Oferta obejmuje m.in. lot do Rzymu za 112 złotych, lub do Paryża za 80 złotych. Niezależnie od obranego kierunku, promocja dotyczy lotów w okresie walentynkowym, czyli od 10 lutego do 31 marca 2022 roku.

Tanie loty na walentynki od WizzAir. Gdzie polecisz z drugą połówką i zaoszczędzisz pieniądze?

WizzAir oferuje podróże nie tylko dla dwojga w niskich cenach, a loty obejmują zarówno bliskie, jak i dalekie destynacje. Marzy ci się Madryt? Bilet kosztuje tylko 132 złote. Do Brukseli polecisz za niecałe 35 złotych, a Malta może okazać się idealna na twoją kieszeń, bo za bilet w jedną stronę zapłacisz 45 złotych. 

Więcej o: