Promocja w Ryanair 1+1. Dwa bilety w cenie jednego. W podróż marzeń polecisz też tanio z Wizzair i LOT

Wymarzona podróż w niskiej cenie. Linie lotnicze Wizzair proponują lot już za 89 złotych. W Ryanair trwa promocja. Drugi bilet otrzymasz za darmo! Niskie ceny czekają też w LOT.

Marzysz o wakacjach w środku zimy? Nic prostszego niż zajrzeć na strony internetowe znanych linii lotniczych i wyszukać najkorzystniejszą ofertę. W niskich cenach możesz zwiedzić najpiękniejsze zakamarki świata. Jeśli decydujesz się na podróż we dwoje — znakomita oferta czeka w liniach lotniczych Ryanair. Podróżując w pojedynkę, lub z większą grupą najbliższych, możesz skorzystać zarówno z ofert Ryanair jak i LOT, czy linii lotniczych Wizzair. Ceny startują już od 89 złotych!

Więcej podobnych artykułów przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Promocja w Ryanair: Dwa bilety w cenie jednego. Obowiązuje regulamin

Linie lotnicze Ryanair proponują bilety w niskich cenach. Jeśli nie wybierasz się w samotną podróż, to mamy dobre informacje. Drugi bilet nie będzie kosztował cię absolutnie nic, jeśli spełnisz warunki regulaminu. Aby skorzystać z promocji „Kupujesz jeden, drugi masz za darmo" i otrzymać drugi bilet w tej samej taryfie i na ten sam lot bezpłatnie, musisz kupić bilet w taryfie Value na lot między 01.02.22 a 28.02.22. Termin rezerwacji również nie jest bez znaczenia, należy dokonać go najpóźniej do północy 26.01.22 r. uwzględniając bilety dla obu pasażerów. W podróż nie wybierzemy się do miast w Polsce, ponieważ promocja uwzględnia jedynie zagraniczne wycieczki. Resztę regulaminu znajdziesz tutaj.

Wyprzedaż biletów LOT. Najpiękniejsze miasta od 400 złotych w obie strony

Linie lotnicze LOT także oferują transport do najpiękniejszych miejsc w niskich cenach. Jeśli chcesz zakupić wyjątkową maskę na karnawał w Wenecji, lub popłynąć gondolą przy zachodzie słońca, możesz polecieć tam już za 400 złotych w obie strony! Do promocyjnych ofert możemy zaliczyć też lot do Dubaju już od 1445 złotych w obie strony, a także do Chicago już za 1997 złotych w obie strony.

Tanie bilety w Wizzair. Ceny już od 89 złotych za osobę w wybranych terminach

W dogodnych terminach możesz skorzystać także z tanich biletów w Wizzair, które pomogą ci zrealizować wymarzony urlop. Takie wakacje możesz sobie zrobić nawet w ciągu roku, realizując lot np. do Tel Awiwu już za 89 złotych w jedną stronę. Podróż do Londynu to identyczny koszt, a to miasto wygląda wspaniale o każdej porze roku. Za niecałe 200 złotych zwiedzisz Ateny, czy Burgas. To atrakcyjne oferty! 

Więcej o: