Podczas lotu odkryła, że zdradza ją mąż. Rozpętało się piekło. Konieczne było awaryjne lądowanie

To miała być rodzinna podróż na wczasy, jednak zamieniła się w karczemną awanturę. Lot stał się koszmarem i trzeba było awaryjnie lądować. Partnerka w samolocie odkryła, że jest zdradzana. To odkrycie sprawiło, że kobieta wpadła w szał, a na pokładzie samolotu rozpętało się piekło.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

O incydencie czytamy na stronie Spark Chronicles. Do odkrycia, które postawiło pod znakiem zapytania wierność męża pasażerki, doszło na pokładzie samolotu katarskich narodowych linii lotniczych Qatar Airways. Kobieta podróżowała z mężem i dzieckiem. Gdy ten zasnął, wpadła na pomysł, aby sprawdzić jego telefon. Pasażerka odblokowała smartfon przy użyciu palca śpiącego mężczyzny.

Co piąta stewardesa doznała fizycznego atakuPasażerowie krzyczą, wyzywają. Co 5. stewardesa doświadcza fizycznego ataku

Odkrycie wyprowadziło ją z równowagi

Gdy zaczęła przeglądać zawartość jego telefonu, nagle wpadła w szał i zaczęła okładać mężczyznę pięściami. Właśnie odkryła, że mąż ją zdradza. Pasażerka nie potrafiła nad sobą zapanować, wybuchła awantura. Na pomoc rzuciły się stewardesy, które próbowały odciągnąć mężczyznę. Jednak nie udało się zażegnać rodzinnego konfliktu. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku Chennai, położonym w południowej części Indii. Kłopotliwa rodzina została wyproszona z samolotu, a lot kontynuowany.

Małżeństwo z dzieckiem spędziło cały dzień na lotnisku. Okazało się, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Gdy wytrzeźwiała, pozwolono jej i jej bliskim wsiąść do kolejnego samolotu.

Źródło: Spark Chronicles 

Dlaczego stewardesy i stewardzi trzymają ręce za plecami, gdy witają pasażerów?Stewardesy witają pasażerów, trzymając ręce za plecami. Dlaczego? Zdziwisz się!

Więcej o: