Ostatni dzień promocji w LOT! Najpiękniejsze miejsca od 169 zł w obie strony. Podobne oferty w Ryanair

To już ostatni dzień oferty w LOT, która uwzględnia loty do najpiękniejszych miast na świecie już od 169 złotych w obie strony. W niskich cenach odwiedzisz Europę, Azję, Amerykę Północną i Bliski Wschód. Atrakcyjne oferty czekają też na stronie linii lotniczych Ryanair.

Za oknem zimno i wieje. Śnieg nie przestaje padać, a temperatury zamiast w górę, znów gnają w dół. Czy to nie odpowiedni czas na urlop? Dziś ostatni dzień promocji w LOT, które mogą pomóc ci przenieść się w ciepłe miejsce na świecie za niewielkie pieniądze. Jeśli nie przeszkadza ci obecna pora roku - wybierz się do miast w Europie, gdzie zima może być jeszcze piękniejsza! Miasta pełne atrakcji możesz zobaczyć już za 169 złotych w obie strony. Podobne oferty czekają również w liniach lotniczych Ryanair. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Ostatni dzień promocji w LOT. Podróże w najpiękniejsze miejsca są na wyciągnięcie ręki!

LOT od pewnego czasu na swojej stronie internetowej oferował Szalone Środy w LOT. To właśnie w ten dzień tygodnia spragnieni podróży mogli zakupić bilety w niskich cenach. Dziś LOT ogłosił ostatni dzień promocji, w której bilety są jeszcze tańsze, a w dodatku obejmują zarówno bliskie, jak i bardzo dalekie podróże. Oferta obowiązuje tylko w wyznaczonych terminach, ale to i tak nie lada gradka dla spragnionych nowych wrażeń turystów. Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 169 złotych.

Szalone Środy w LOT dobiegły końca. Ostatni dzień promocji obfituje w tanie bilety

Jak czytamy na oficjalnej stronie linii lotniczych LOT, jeszcze dziś możesz zakupić bilety w specjalnych, promocyjnych cenach. Za 169 złotych w obie strony możesz odwiedzić bliskie, ale piękne miasta: Bydgoszcz, Lublin, czy Zieloną Górę. Za niewiele więcej, bo 219 złotych odwiedzisz Gdańsk i Wrocław. Jeśli chodzi o zagraniczne kierunki podróży, ceny są nieco wyższe, ale nadal bardzo atrakcyjne. 

Loty do Europy w obie strony możesz kupić już od 219 złotych. Za tą cenę odwiedzimy Wilno. Za 299 złotych zwiedzisz Kijów, a za 249 złotych Rygę. Za 349 złotych możesz zobaczyć Londyn, Mediolan, Wenecję i Zurych. To tylko niektóre z lotów w niskich cenach. 

Chcesz lecieć jeszcze dalej? Śmiało! LOT proponuje podróż do Dubaju już za 1399 złotych w obie strony. Podróż do Azji w kierunku Sulu lub Tokio, to koszt 1999 złotych w obie strony. Jeśli śni ci się miasto nocą, które błyszczy wszystkimi kolorami, a z wysokich wieżowców można obserwować niesamowitą infrastrukturę - za destynację wybierz Amerykę Północną i poleć do Nowego Jorku Lub Miami za 1999 złotych w obie strony. 

Atrakcyjne i tanie loty Ryanair. Ta linia lotnicza również przygotowała promocyjne oferty

Dziś o północy w Ryanair także kończą się największe promocje! Przez 24 godziny można wykupić lot już z 65 złotych. Belgia, Włochy, Holandia, Norwegia, Łotwa, Finlandia i Austria - w te strony wybierzesz się za jedyne 24 złote w jedną stronę. Jeśli tęsknisz za słońcem, Cypr czeka już za 39 złotych w jedną stronę.

Więcej o: