W jakiej części samolotu praca jest najgorsza? Była stewardesa nie ma wątpliwości

Okazuje się, że w pewnej części samolotu pracownicy linii lotniczych w szczególności nie lubią wykonywać swoich obowiązków. Była stewardesa opowiada, jaka jest tego przyczyna.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Stewardesa opowiada o tajnikach swojego zawodu:

Dla wielu osób praca na pokładzie samolotu wydaje się spełnieniem marzeń. Nie dziwi więc fakt, że tajniki zawodu stewardesy wzbudzają spore zainteresowanie. Kat Kamalani to była stewardesa, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoich profilach często opowiada o tajnikach zawodu, który wykonywała przez lata. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób, a na TikToku blisko 800 tysięcy. 

Najbardziej znienawidzona część samolotu przez pracowników linii lotniczych

W jednym z ostatnich filmów, który pojawił się na jej profilu na TikToku, Kat opowiada o zaskakującej kwestii. Okazuje się, że w pewnej części samolotu załoga w szczególności nie lubi pracować.

- W linii lotniczej, dla której pracowałam, każdy ma kwalifikacje do tego, by być stewardesą w pierwszej klasie. To oznacza, że pracownik może wylicytować to stanowisko bądź zostanie ono przydzielone najmłodszej stewardesie. Jednak przyznam szczerze, że większość pracowników linii lotniczych nie lubi tej pozycji - zdradza była stewardesa. 

"Nie ma czasu na odpoczynek"

Jak podkreśla Kat, praca w pierwszej klasie powoduje, że stewardesy oraz stewardowie czują się jak podniebni kelnerzy. Jej zdaniem jest to bardzo wyczerpujące. - Nie ma czasu na odpoczynek, bo musisz obsługiwać każdego pasażera w każdej minucie lotu. Jednocześnie pilnujesz, by wszelkie ogłoszenia zostały przekazane w odpowiednim czasie - zdradza była stewardesa.

Więcej o: