Romantyczne hotele nad Morzem Bałtyckim. Tu warto zabrać swoją drugą połówkę!

Romantyczne hotele nad Morzem Bałtyckim oferują doskonałe warunki do odpoczynku i relaksu w towarzystwie najbliższej osoby. Już dziś skorzystaj z oferty, która została przygotowana specjalnie z myślą o zakochanych!

Romantyczne hotele nad Bałtykiem. Spędź miło czas relaksując się na Pomorzu

Romantyczne hotele nad Morzem Bałtyckim to miejsca, gdzie bez wątpienia można wypocząć, ale także miło spędzić czas w towarzystwie drugiej osoby. Pomorze od lat jest mekką turystyczną dla naszych rodaków. Jednak wciąż rosnące potrzeby, ale także oczekiwania sprawiły, że w ostatnich latach baza noclegowa w znacznym stopniu powiększyła się i wzrósł jej standard. Dlatego też szukając romantycznego hotelu nad Bałtykiem nie powinniśmy napotkać na większe problemy. Na wybrzeżu zlokalizowane jest całe mnóstwo wyjatkowych resortów, które oferują ciekawe propozycje dla par. Korzystając z ich usług można w wyjątkowy i niezapomniany sposób spędzić czas. Wystarczy zarezerwować pobyt i przybyć na miejsce, a tu już wszystko będzie na wyciągnięcie naszej ręki. 

Romantyczny hotel nad morzem. Tu warto się wybrać!

Romantyczny hotel nad morzem to dobry kierunek nie tylko latem, kiedy wszędzie jest wielu turystów. Jesienią i zimą nadmorskie kurorty przeludniają się, a wtedy jest szansa na spokojne spędzenie czasu. Jako, że w okresie tym nie można liczyć na kąpiele w morzu ani opalanie, należy wcześniej zaplanować atrakcje, jakie staną się naszym udziałem. Jeśli zależy nam na błogim relaksie i nie interesuje nas zbytnio zwiedzanie i opuszczanie hotelu, wtedy warto wybrać taki obiekt, który na miejscu jest w stanie zagwarantować nam interesujące usługi. Warto więc wziąć pod uwagę, aby były w nim takie udogodnienia jak:

  • basen
  • sauna
  • centrum spa z masażami
  • siłownia
  • restauracja z dużym wyborem dań
  • dodatkowe atrakcje.
Zobacz wideo Skąd się bierze zmącona woda nad polskim morzem?

Jeśli spojrzeć na ofertę hoteli premium nad Bałtykiem, to znajdziemy wiele takich miejsc. Niemniej jednak kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Wśród nich prym wiedzie z pewnością Hotel Medical SPA Unitral w Mielnie, który jako jedyny na wybrzeżu ma w swoim posiadaniu basen solankowy z wodą zasoloną naturalną solą z Morza Martwego. W termach hotelowych można odpocząć i zrelaksować się. Dodatkowo skorzystać można z groty solnej, w której przebywanie ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe. Hotel oferuje dedykowane pakiety pobytowe, wśród których znajdziemy m.in.: pobyt walentynkowy czy czarodziejskie ferie, a także turnusy rehabilitacyjne.

Hotele nad morzem dla dwojga. Odpocznij i spędź romantyczne chwile

Hotele nad morzem dla dwojga oferują ciekawe pakiety, w ramach których pary mogą liczyć nie tylko na noclegi w najwyższej jakości pokojach, ale również na dodatkowe atrakcje, takie jak powitalna lampka szampana, wykwintna kolacja, voucher do spa lub na masaż, bezpłatny dostęp do strefy wellness lub do innych atrakcji oferowanych przez hotel. Wspomniane oferty znajdziemy między innymi w takich ośrodkach jak:

  • Hotel Lubicz Wellness & SPA w Ustce - piękny budynek zlokalizowany jest w centrum, tuż przy deptaku kilka minut drogi od plaży; dla par przygotowany jest pakiet "Romantyczny pobyt", w ramach którego mamy m.in.: dwa noclegi, romantyczną kolację przy świecach, zabiegi w strefie wellness oraz dostęp do centrum rekreacji
  • Hotel Sopot w Sopocie położony jest w nieznacznym oddaleniu od centrum Sopotu; nie oznacza to jednak, że brak w nim atrakcji; jego niewątpliwą zaletą jest modernistyczna architektura, ale też wyjątkowa kuchnia
  • Hotel Leda SPA w Kołobrzegu - położony zaledwie 200 m od plaży nowoczesny hotel z bogatą ofertą spa; co ważne jest to hotel +16, co oznacza, że wypoczynku nie zakłócają tu rodziny z dziećmi; w ramach pakietu "Romantyczny dla dwojga" można skorzystać m.in. z dwóch noclegów,  śniadania podanego do łóżka, romantycznej kolacji, wspólnego zabiegu w SPA.

Zobacz też: Kobiety-rakiety polskiej gastronomii

Więcej o: