Szalona Środa w LOT. Początek 2022 na urlopie w Dubaju za 699 złotych? Czemu nie! Promocje także w Ryanair

Szalona Środa w LOT, oraz promocje Ryanair to szansa na zorganizowanie urlopu w niskich cenach. Promocje w LOT zaczynają się już od 179 złotych w obie strony. Podróż do Dubaju odbędziesz już za 699 złotych. W Ryanair możesz wybrać się za granicę za jedyne 24 złotych w jedną stronę, do wyboru m.in Tel Aviv, Bruksela i Malta.

Nadchodzi Nowy Rok, a ty już myślisz o kolejnych podróżach? Zrealizuj pierwszy punkt z noworocznej listy życzeń już w styczniu. Linie lotnicze LOT i Ryanair mają w swojej ofercie bilety w naprawdę niskich cenach, a wśród destynacji znajdują się zarówno bliskie, jak i dalekie miasta czekające, aby je odwiedzić. Podczas stałej promocji w LOT możesz zakupić bilet np. do Dubaju. Cena w jedną stronę to 699 złotych. Jeśli planujesz lot w jedną stronę i nie zastanawiasz się jeszcze nad terminem powrotu - Ryanair oferuje podróże do najpiękniejszych zakątków świata już od 24 złotych za bilet! Poznaj ciekawe oferty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oto największy samolot świata. Tak założyciel Microsoftu chce sięgnąć kosmosu

Szalona Środa w LOT: Dubaj już od 699 złotych w jedną stronę

Szalona Środa w LOT, to stała promocja, która jest uaktualniana co tydzień. Regularnie czekają nowe oferty, które dotyczą lotów wewnątrzkrajowych, ale też za granicę. Jeśli marzysz o dalekiej wyprawie już na początku roku 2022, z LOT możesz wybrać się np. do Dubaju za 699,50 w jedną stronę. Koszt w obie strony wynosi 1399 PLN w promocyjnej ofercie z terminem od 7.01.2022 r.

Kraków nocą Sylwester w Krakowie 2021/22: jak można powitać Nowy Rok w stolicy Małopolski?

Szalona Środa w LOT: Bilety od 179 złotych w obie strony do Polski i na Ukrainę

W tym tygodniu warta uwagi jest także oferta lotów w obie strony już od 179 złotych. Ceny obowiązują podróże po Polsce do: Lublina, Gdańska, Rzeszowa oraz Olsztyna, a także na Ukrainę, do Odessy i Lwowa. Oferta jest ważna 29.12.2021r. na lot.com.

Nowy Rok w Warszawie Sylwester w Warszawie 2021/22: jak spędzić ten wyjątkowy wieczór w stolicy?

Promocje w Ryanair. Bilety za 24 złote do najpiękniejszych miast świata

Promocje na loty w nieznane znajdziesz także w liniach lotniczych Ryanair. W jedną stronę możesz wybrać się już za 24 złote do miejsc takich jak:

  • Tel Aviv
  • Oslo
  • Malta
  • Bergamo
  • Bruksela
  • Eindhoven
  • Hamburg
  • Londyn
  • Billund

Promocyjne oferty można rezerwować do 01/01/22, a bilety dotyczą lotów od 10/01/22 do 28/02/22.

Więcej o: