Zdjęcie pasażera wywołało dyskusję. "Licz na to, że nie będzie leciał razem z tobą"

Zdjęcie z lotniska wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Przedstawia ono nietypowy bagaż podręczny jednego z pasażerów. - Gdy czekałem na samolot, on spożywał w poczekalni śmierdzące jajka na twardo - napisał autor zdjęcia.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Po co komu lotnisko. Start ciężkiego transportowca z trawy

Zdjęcie z lotniska zostało opublikowane na forum reddit.com. O niecodziennym przypadku wkrótce zaczęły informować także liczne media.

"Spożywał w poczekalni śmierdzące jajka na twardo"

Na zdjęciu widzimy mężczyznę z nietypowym bagażem. Trzyma on przezroczystą torebkę, w której znajduje się kilkanaście ugotowanych i obranych ze skorupek jajek. Co więcej, na fotografii został uchwycony moment, kiedy to pasażer zaczyna spożywać swoją przekąskę. - Gdy czekałem na samolot, spożywał w poczekalni śmierdzące jajka na twardo - napisał zniesmaczony autor zdjęcia. 

"Ten zapach nie jest przyjemny"

W mediach społecznościowych wybuchły liczne dyskusje na ten temat. Wiele osób skrytykowało autora zdjęcia. Ich zdaniem nie należy fotografować tego typu sytuacji.

Usiądź gdzie indziej…
Wyobraź sobie, że zmagasz się z prawdziwymi problemami. Niech mężczyzna je jajka, a ty idź w inne miejsce, jeśli ci to przeszkadza. Zajmij się własnymi sprawami

- pisali niektórzy uczestnicy dyskusji. Z kolei inni stanęli w obronie autora zdjęcia.

W pełni cię rozumiem. Ten zapach nie jest przyjemny.
Licz na to, że nie będzie leciał razem z tobą.

A co wy sądzicie na temat takich przekąsek w czasie podróży? 

Zdjęcie z lotniska wywołało dyskusjęZdjęcie z lotniska wywołało dyskusję Screen: reddit

Betlejem - gdzie jest, co można zobaczyć, jakie uroczystości odbywają się w święta Bożego Narodzenia? Betlejem, czyli "perła Palestyny". "Przed Bożym Narodzeniem nie śpi"

Więcej o: