Tatry. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie zasypanych śniegiem gór. "Zimowa bajka"

W polskich górach na dobre zagościła zima. Szczyty gór leżą pod śniegiem, biały puch pokrył także szlaki. Zdjęcie, które wykonał w Tatrach Paweł Uchorczak w ostatnich dniach, doczekało się już setek udostępnień. Koniecznie je zobaczcie.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wyjedź poza Zakopane:

Na profilu facebookowym Tatromaniak udostępniono niedawno zdjęcie Tatr zasypanych śniegiem. Jego autorem jest Paweł Uchorczak. Zdaniem wielu komentujących polskie góry wyglądają obecnie obłędnie.  - Zimowa bajka pod Tatrami - tak zdjęcie podpisali prowadzący profil na Facebooku.

Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie zasypanych śniegiem gór

Zdjęcie doczekało się już ponad 7 tys. polubień i setek udostępnień. Pod postem pojawiło się także wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Ależ to zdjęcie cudowne!
Aż chce się tam być.
No i jak można nie kochać zimy? Cudowny widok.
Bajka!

- czytamy pod postem. 

Paweł Uchorczak specjalizuje się w fotografii krajobrazu. Swoimi pracami chwali się między innymi na Instagramie. Obecnie jego profil obserwuje już ponad 19 tysięcy osób. - Fotografia jest dla niego oderwaniem się od codzienności. Wychodzi z założenia, że chwile w życiu są zbyt ulotne, dlatego też fotografuje, by zatrzymać je na dłużej. Przepiękne barwy, bajkowe krajobrazy pozwalają się nam przenieść do świata marzeń, który tak naprawdę jest w zasięgu naszych oczu, tylko trzeba nauczyć się na otaczający nas świat patrzeć - dowiadujemy się ze strony szkolakrajobrazu.pl.

 
Więcej o: