Schronisko oferuje wynajem pokoi za 1 zł. Czy to żart? "Cudna oferta"

Oferta wynajmu za złotówkę? Nie, to nie żart. Na taki pomysł wpadło Schronisko PTTK Andrzejówka w Sudetach. I choć w rezultacie warunkiem tak atrakcyjnej ceny, jest stołowanie się w bufecie, to i tak propozycja wydaje się bardzo atrakcyjna. "Jakże to mała cena za chwilę spokoju przed świętami" - czytamy w poście.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Schronisko PTTK Andrzejówka jest położone w Sudetach na Przełęczy Trzech Dolin w Górach Suchych. Inicjatorem jego budowy był Andreas Bock, szef Wałbrzyskiego Towarzystwa Górskiego (Waldenburger Gebirgsverein) i stąd wzięła się nazwa, która w spolszczonej formie Andrzejówka - dotrwała do naszych czasów.

Zarządcy schroniska wpadli na oryginalny sposób, w jaki sposób 10 dwuosobowych lub czteroosobowych pokoi zapełnić gośćmi. "Kiedy zastanawiasz się gdzie uciec przed, jakże słynną piosenką, oraz tak zwanym "świątecznym nastrojem" wybór może być tylko jeden! W ostatnią prostą przed świętami zapraszamy na nocleg do Andrzejówki tylko za 1 zł. Oferta ważna od jutra czyli wtorku do czwartku 23 grudnia" – czytamy w poście w mediach społecznościowych.

Nie ma nic za darmo

Jednak, jak piszą sami pracownicy schroniska, "każda fajna oferta ma też haczyk". Jaki? Każdy, kto zatrzyma się w schronisku musi zakupić śniadanie i obiad. "Jakże to mała cena za chwilę spokoju przed świętami" - czytamy w poście. 

Za śniadanie w Andrzejówce zapłacimy od 12 do 19 zł, a za danie obiadowe od 10 zł (za zupy) do 33 zł (za gulasz wołowy na ciemnym piwie). Bufet oferuje także dania wegańskie. Oferta ważna jest od wtorku 21 grudnia do czwartku 23 grudnia, czyli przed dwie doby przed wigilią. Doba w schronisku w regularnej cenie kosztuje 60 zł. 

Nic dziwnego, że ogłoszenie to spotkało się z niemałym odzewem ze strony internautów. 

Nawet bym wam wysprzątała te pokoje. 
Dlaczego? Ja teraz urlopu nie mam.
A ja chora.
Cudna oferta.

Przyznacie, że to rzeczywiście atrakcyjna oferta. Kto wybiera się w Sudety?

Źródło: turystyka.wp.pl / Facebook

Więcej o: