Nietypowe odkrycie w domu pary z Florydy. Nie wiedzieli, że mają za ścianą prawdziwe królestwo

Nietypowa sytuacja zdarzyła się pewnej parze z Florydy. Mieli dosyć uciążliwego hałasu dobiegającego zza ściany w toalecie. Po zburzeniu ściany okazało się, że w ich łazience ukryte było gigantyczne gniazdo pszczół. Nagranie z tego wydarzenia stało się hitem sieci.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo RC-135, samolot zwiadowczy wojska USA

Pewna para z USA miała dość dokuczliwego dźwięku owadów dochodzącego zza ściany w ich toalecie. Postanowili dokładnie zbadać źródło hałasu i w tym celu wezwali na pomoc Elishę Bixler - popularną TikTokerkę, która na co dzień zajmuje się pracą z owadami. Nic jednak nie mogło ich przygotować na to, co zobaczą po wyburzeniu ściany.

Za ścianą w toalecie pary pszczoły zbudowały prawdziwe królestwo. Po zdjęciu płytek oczom Elishy i zdziwionej pary ukazało się gigantyczne, ponad dwumetrowe gniazdo pełne miodu. Elisha Bixler doskonale wiedziała, co robić -  zadbała o to, by owady zostały zabezpieczone, królową umieściła w specjalnym pudełku i przystąpiła do ostrożnego usuwania gniazda, które przypominało prawdziwy zakład produkujący miód. Nagranie z tego zdarzenia ukazywało wielkie płaty, które wręcz ociekały owocem pszczelej pracy.

Elisha Bixler regularnie zamieszcza filmiki na swoim koncie na TikToku "howsyourdayhoney3", gdzie jej poczynania śledzi niemal 800 tys. obserwujących. Amerykanka pokazuje swoim fanom, jak na co dzień zajmuje się bezpiecznym usuwaniem pszczelich gniazd. Stara się robić to z zachowaniem wszelkiej ostrożności, by nie skrzywdzić  tych pożytecznych owadów oraz by nie były one niebezpieczne dla ludzi.

 
Więcej o: