Szalona Środa w LOT i promocje w Ryanair. Te miejsca są na wyciągnięcie ręki w superniskich cenach

Marzy ci się urlop do ciepłych krajów w środku zimy? A może chcesz zobaczyć jeszcze więcej śniegu, ale na tle gór? Trwa Szalona Środa z LOT, podczas której wybierzesz się w wymarzone miejsce samolotem już za 169 złotych w obie strony. Promocje są także w Ryanair.

Podróże marzeń nie muszą być drogie. Wystarczy śledzić promocje i zdecydować gdzie chcesz wyruszyć na urlop. Przyda się kilka dni wolnego, ponieważ promocyjne oferty obejmują miejsca, w których warto zatrzymać się na dłuższą chwilę. Możesz skorzystać z lokalnych atrakcji, lub wybrać podróż za granicę. Zdecyduj czy wolisz cieszyć się zimą za granicą, czy przenieść się do gorącego kraju, gdzie mróz jest nie straszny. W promocji LOT podróż w obie strony kosztuje tylko 169 złotych miesięcznie. W Ryanair bilet w jedną stronę możesz kupić już za 20 złotych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dr Majewski: Branża transportowa jest największym problemem jeśli chodzi o emisję CO2 w Europie

Szalona Środa w LOT. Jakie kraje i miasta obejmuje promocja?

W promocyjnych cenach są aktualnie loty w wielu kierunkach. Linie lotnicze LOT proponują zarówno podróże krajowe, jak i zagraniczne. Z naszych lokalnych miast możesz w cenie 169 złotych w obie strony zwiedzić Warszawę, Bydgoszcz, Zieloną Górę i Szczecin.

Jeśli chodzi o loty zagraniczne, to LOT oferuje najtańszą podróż w obie strony do miast w Europie takich jak: Wilno, Ryga, Tallin; Oslo, Goteborg, Billund, Sztokholm, Kopenhaga; Dublin, Londyn; Belgrad, Lublana, Bukareszt; Sankt Petersburg, Moskwa; Stambuł.

Poza Europą, w promocyjnej cenie odwiedzisz Azję (Nur-Sułtan) i  Amerykę Północną (Toronto)

Czy Szalona Środa w LOT obejmuje konkretne terminy wylotów?

Jeśli chodzi o część lotów w promocyjnych cenach, to owszem - lot proponuje konkretne terminy. Jeśli planujesz urlop z wyprzedzeniem, ta oferta będzie dobrym pomysłem. Loty do Europy i Azji zrealizujesz między 10.01 - 26.03.2022r. Destynacja do Ameryki Północnej jest możliwa między 17.01 - 31.03.2022r. Oferty obejmują bliskie terminy, więc dobrze zacząć planować podróż.

Promocje Ryanair. Gdzie warto się wybrać i jaka jest cena podróży?

Także linie lotnicze Ryanair oferują specjalną promocję. W ich ofercie specjalnej zamieszczonej na stronie Internetowej znajdziesz w niskich cenach loty wewnątrzkrajowe i zagraniczne. Już za 39 złotych w jedną stronę odwiedzisz takie miejsca, jak:

Billund (Dania), East Midlands (Wielka Brytania), Göteborg-Landvetter (Szwecja), Leeds/Bradford (Wielka Brytania), Londyn-Luton (Wielka Brytania), Malmo (Szwecja), Newcastle (Wielka Brytania), Oslo-Torp (Norwegia), Szczecin (Polska).

Pozostałe miejsca są również w niskich cenach.

Więcej o: