Sylwester w Mielnie 2021/22. Jak spędzić ten wyjątkowy dzień w nadmorskim mieście?

Sylwester w Mielnie 2021/22. Jak spędzić ten szczególny dzień w jednym z najbardziej popularnych nadmorskich miast w Polsce? Atrakcji nie zabraknie. Już sama perspektywa imprezy o kilka kroków od plaży wydaje się być kusząca.

Sylwester w Mielnie 2021/22 - atrakcje

Dlaczego warto spędzić Sylwester w Mielnie 2021/22? Atrakcje tego miasta warto docenić nie tylko latem, gdy jest pełne turystów. Przede wszystkim warto docenić położenie nad brzegiem Bałtyku. Miejscowy bioklimat świetnie wpływa na układ oddechowy i układ krążenia. Prawda, że spacery nad morzem kojarzą nam się raczej z cieplejszymi porami roku, ale również zimą przyda się solidna dawka jodu. Rozwój turystyki wpływa na to, że powstają kolejne miejsca dla turystów, gdzie można zażyć wypoczynku w SPA, odpocząć i poddać odnowie biologicznej. W sytuacji, gdy kąpiel w morzu jest opcją wyłącznie dla morsów, można skorzystać z oferty zamkniętych basenów. Niektóre ośrodki proponują też ciekawe zabiegi takie, jak regenerującą kąpiel borowinową. Wydaje się, że właśnie koniec roku może być doskonałym czasem na takie atrakcje. 

 

Jak spędzać Sylwestra w Mielnie 2021/22?

Jak spędzać Sylwestra w Mielnie 2021/2022? Zwykle można tutaj skorzystać z bogatej oferty sylwestrowej, którą przygotowały tutejsze lokale. Mowa nie tylko o dyskotekach, ale i balach, na które wejściówki trzeba odpowiednio wcześniej rezerwować. W ofercie można znaleźć między innymi opcję spędzenia Sylwestra kilkadziesiąt metrów od Bałtyku. Tutejsze lokale przygotowują oczywiście specjalne menu, kusi także muzyka na żywo. Pomimo wprowadzonych właśnie obostrzeń właśnie w Sylwestra dyskoteki, kluby i restauracje organizujące bale sylwestrowe będą mogły być otwarte dla klientów zachowujących reżim sanitarny. 

Sylwester w Mielnie 2021/22. Co warto zobaczyć w okolicy?

Planujesz Sylwester w Mielnie 2021/22? Co warto zobaczyć w okolicy? Z pewnością jedną z ciekawszych atrakcji jest przystań rybacka, która znajduje się 2 km od miasta. Również poza sezonem można tu spróbować w jednym z barów świeżych ryb. Niekiedy można wybrać się także na wyprawę kutrem w morze. Oczywiście przy nieco dłuższym pobycie warto odwiedzić inne ośrodki miejskie w okolicy, które także zimą dostarczą wielu atrakcji. Mowa oczywiście o Koszalinie, Kołobrzegu i Darłowie.  

 

Sylwester w Mielnie 2021/22. Ciekawe miejsca - lista

Sylwester w Mielnie 2021/22 i ciekawe miejsca? Lista atrakcji wartych zobaczenia w mieście i okolicy nie jest może bardzo długa, ale koniecznie warto być w kilku lokalizacjach. Zdecydowanie warto:

  • przespacerować się promenadą w Mielnie
  • zobaczyć Kościół p.w. Przemienienia Pańskiego z XV w.
  • zobaczyć zabytkową willę przy ul. Kościuszki 11
  • odwiedzić park dworski z przełomu XVIII i XIX w.
  • przejść się pięknymi promenadami morskimi w Sarbinowie
  • zobaczyć latarnię morską w Gąskach

Nie można zapominać też o tym, że nawet zimą plaże w Mielnie mogą być świetnym miejscem dla osób ceniących sobie wysiłek fizyczny. Chodzi nie tylko o tradycyjny spacer i morsowanie, które zyskuje sobie coraz większą popularność. Wielu amatorów ma także tutaj nordic walking.  

Sylwester w Mielnie 2021/22 dla dwojga. Gdzie pójść? 

Można również zorganizować Sylwester w Mielnie 2021/2022 dla dwojga. Gdzie pójść, aby świetnie bawić się z ukochaną osobą? Lokale znajdujące się w mieście oferują bardzo ciekawe opcje dla zakochanych. Nierzadko komfortowe noclegi, oferta basenów i jacuzzi są ujęte razem z uroczystą kolacją, którą można zjeść z drugą osobą i balem sylwestrowym. O północy oczywiście tradycyjny toast szampanem. 

Zobacz też: Sylwester w Paryżu. Czemu warto świętować w stolicy Francji?

Zobacz wideo Ocieplenie klimatu zaszkodzi Bałtykowi. "Nie będzie lazuru. Może być nieprzyjemnie pachnąca, brunatna ciecz"
Więcej o: