Marzysz o karierze w chmurach? Popularna tania linia rekrutuje

Węgierski przewoźnik organizuje w najbliższych dniach w kilku miastach spotkania, podczas których kandydaci będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy w linii Wizz Air. Koniecznie weźcie ze sobą aktualne CV.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Najbliższe spotkania dla kandydatów odbędą się w Krakowie (3.12, Ibis Kraków Centrum, ul. Władysława Syrokomli 2), Warszawie (3.12, Hampton by Hilton Warsaw Airport, ul. 17 Stycznia), Gdańsku (7.12, Qubus Hotel Gdańsk, Chmielna ul. 47/52) i w Szczecinie (9 grudnia, Campanile Hotel, ul. Wyszyńskiego 30).

Na sesje rekrutacyjne kandydaci powinni przybyć punktualnie o godz. 9:00 rano, z aktualnym CV w języku angielskim, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Zaplanowane spotkania są częścią globalnej akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty linii w ciągu najbliższych 10 lat aż do 500 samolotów. Pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

Źródło: Wizz Air

Więcej o: