Szalona środa w LOT. Te miasta odwiedzisz już za 249 złotych w obie strony! Promocje również w Ryanair

Niezależnie od tego, czy marzysz o weekendowym wypadzie, czy podróży życia, teraz masz szansę na prawdziwy urlop w niskich cenach. Linie lotnicze LOT i Ryanair oferują podróż w obie strony już za 249 złotych! Szalona środa z LOT to okazja aby odwiedzić najpiękniejsze miasta i zebrać siły. Sprawdź, w jakie miejsca warto się wybrać i zaoszczędzić pieniądze.

Jesień w Polsce nie zawsze bywa słoneczna i kolorowa. Jeśli tęsknisz za urlopem w ciepłym miejscu, warto skorzystać z promocyjnych ofert, które dostępne są właśnie teraz. Linie lotnicze LOT oferują szansę na podróż do najpiękniejszych miast już za 249 złotych w obie strony. Również Ryanair przygotował wyjątkowe okazje. Urlop w listopadzie może okazać się podróżą życia, lub szansą na zebranie energii przed świętami i końcem roku. W ofercie są loty zarówno krajowe jak i zagraniczne. Które wybrać?

Interesują cię podróże? Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na stronie głównej  gazeta.pl

Zobacz wideo Pierwszy turysta w kosmosie - miliarder, Richard Branson

Szalona Środa w LOT. Piękne miasta stoją dla ciebie otworem już za 249 złotych

Linie lotnicze LOT przygotowały wyjątkową ofertę, która ma miejsce w każdą środę. Tym razem możesz wybrać się do przepięknych miast, które znajdują się całkiem niedaleko Polski. W bliskiej odległości od naszych granic czekają cię wyjątkowe atrakcje, takie jak Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach, czy Złota Brama w Kijowie, piękny rynek czy Pałac Potockich w Kijowie. Ceny zaczynają się już od 249 złotych w obie strony.

Jeśli masz ochotę polecieć na kilka dni do pięknych miast w Polsce, LOT również ma w swojej ofercie promocyjne ceny obejmujące połączenia krajowe. Wały Chrobrego, Park Kasprowicza, czy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie to miejsca które możesz zobaczyć za niewiele ponad 200 złotych.

Podróże zagraniczne w promocyjnych cenach również w Ryanair. Loty za mniej niż 40 złotych!

Również linie lotnicze Ryanair przygotowały wyjątkowe promocje. Przepiękne miasta z niemal całego świata możesz zwiedzić już od 19 złotych w jedną stronę! Za tą cenę polecisz m.in do:

  • Londynu
  • Malmo
  • Oslo
  • Barcelony
  • Glasgow
  • Newcastle

Ryanair nie zapomniał także o lotach do pięknych miast w Polsce. Za lot do Szczecina zapłacisz już 35,51 w jedną stronę, a do Gdańska 41,09 złotych. Podejmij szybką decyzję i wybierz się w podróż marzeń!

Więcej o: