Szalona środa z LOT. Jesienny urlop za 199 złotych w obie strony! Podobne oferty czekają w Ryanair

W tą środę skorzystasz z dużych promocji. Jeśli marzy ci się jesienny urlop, to nie pozostaje nic innego, jak wsiąść w samolot i wybrać się na wakacje w listopadzie. LOT przygotował specjalne oferty już od 199 złotych w dwie strony. Promocji szukaj też na Ryanair.

Pogoda za oknem nie dla wszystkich może być zadowalająca. W wielu miastach w Polsce jest zimno i dosyć ponuro, ze względu na opadające z drzew liście i brak wyraźnych promieni słonecznych. Taka aura może wpływać na samopoczucie i sprawić, że człowiek będzie przemęczony, zaspany i smutny. Świetnym sposobem na poprawienie sobie nastroju jest oczywiście odpoczynek! Jedną z jego form są podróże, które uwielbiają chyba wszyscy. W tą środę, czyli 10 listopada rozpoczynają się ogromne promocje w LOT. W obie strony za bilet zapłacisz nawet 199 złotych. Ceny wzrastają wraz z lokalizacją, ale i tak są bardzo niskie. Do kiedy trwa promocja i gdzie szukać podobnych? Są też m.in w Ryanair.

Zobacz wideo Jakie procedury dotyczące wirusów w samolotach?

Szalona środa LOT to okazja na zdobycie biletów na podróż życia w niskiej cenie! 

Linie lotnicze LOT oferują przeloty w obie strony już za 199 złotych. Loty dotyczą zarówno krajowych, jak i zagranicznych podróży. Promocja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 12 listopada. Jeśli chcesz odwiedzić polskie morze i pooddychać morską bryzą, to w obie strony wybierzesz się do Gdańska już za 199 złotych. Podróż do Londynu i niezapomniane widoki z London Eye? To tylko 299 złotych w obie strony. Jeśli chcesz uciec naprawdę daleko od obowiązków i zmartwień i doświadczyć słońca, fantastycznych aglomeracji i przepysznej kuchni z lokalnych marketów, to wybierz się do Tel Awiwu za jedyne 549 złotych w obie strony. Ofert jest więcej, ale promocja nie potrwa wiecznie. Lepiej już teraz sporządź plan podróży.

Promocje jesienne w Ryanair od 19 złotych w jedną stronę. Gdzie warto się wybrać?

Ryanair również przygotował nie lada promocje. Wśród ofert na jesień znajdziesz loty już od 19 złotych w jedną stronę. Promocja działa najczęściej w przypadku wycieczek na kilka dni, ale czasem tyle wystarczy aby zregenerować siły. Przykładowo, możesz wybrać się do Bergamo. To urocze włoskie miasteczko posiada wspaniałą zabudowę, przepyszne lokalne jedzenie, oraz tzw. Città Alta, czyli górną część miasta z której możemy podziwiać niesamowite widoki. Możemy skorzystać również ze źródeł termalnych i wybrać się na Węgry. Budapeszt to także miejsce gdzie zwiedzimy przepiękne Łaźnie Gellerta, oraz zjemy przepyszne langosze. Bilety w jedną stronę również kosztują od 19 złotych. W ofercie promocyjnej są też inne miasta na całym świecie. Zastanów się nad podróżą m.in do Dublina, Kopenchagi, czy Oslo. 

Promocyjne loty możesz też znaleźć m.in. w ofercie linii Wizzair. 

Więcej o: