Wizz Air ogłosił nową trasę. "Od zawsze popularna destynacja wśród naszych pasażerów"

Węgierska tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nową trasę z Polski. Jeszcze w tym roku będziemy mogli polecieć na hiszpańską wyspę - Lanzarote.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim. Oprócz krajobrazów wulkanicznych, Lanzarote zachwyci plażami ze złotym piaskiem i przejrzystą wodą. Łagodny klimat sprawia, że wyspa jest idealnym miejscem na wakacje przez cały rok.

 

Wizz Air uruchomi trasę z lotniska we Wrocławiu na Lanzarote 22 grudnia. Będzie to jedyne bezpośrednie połączenie z Polski na hiszpańską wyspę. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a ich ceny zaczynają się od 159 zł.

 

- Połączenie Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław na Lanzarote rozszerza polską siatkę WIZZ i daje jeszcze więcej możliwości wszystkim pasażerom ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Wraz z Larnaką, Kutaisi, Reykjavikiem, Oslo czy Lanzarote, nasi pasażerowie podróżujący z Wrocławia mają obecnie szeroki wybór fantastycznych miejsc, do których mogą udać się na wymarzony urlop. Bilety na najnowsze połączenie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air - powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Wyspy Kanaryjskie od zawsze były popularną destynacją wśród naszych pasażerów. Cieszymy się, że teraz pojawiła się możliwość, by polecieć tam z liniami Wizz Air również zimą i wczesną wiosną. Połączenie to będzie z pewnością miłą niespodzianką w nowym rozkładzie lotów – powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Loty z Wrocławia na Lanzarote mają odbywać się raz w tygodniu, w każdą środę. Samolot ze stolicy Dolnego Śląska ma startować o godz. 15:05. Lot będzie trwać 4 godziny i 15 minut. Powrotne połączenie  do Polski zaplanowane jest na 19:55. Lot ma trwać około 6 godzin. 

Źródło: Wizz Air

 

Więcej o: