Szalona Środa w LOT. Podróż po Europie już od 159 złotych w obie strony

Przed nami kolejna Szalona Środa w LOT. Tym razem będziemy mogli wybrać się do Irlandii, Litwy oraz Ukrainy. Tanie bilety rozpoczynają się od 159 złotych w obie strony. Podobną promocję przygotował także Ryanair.

Przed nami kolejna Szalona Środa w LOT, a to oznacza, że nasze podróżnicze marzenia naprawdę mogą się spełnić. Tym razem nic nie jest poza naszym zasięgiem. Jakie promocje przygotowano dla nas w tym tygodniu? Loty do romantycznej Odessy już od 349 złotych w obie strony. Tanie loty pojawiły się także na stronie internetowej Ryanair.

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Tanie bilety lotnicze w LOT. Promocja na samolot trwa tylko do północy

Szalona Środa w liniach lotniczych LOT oferuje nam co tydzień tysiące nowych możliwości podróżniczych. I choć promocja pojawia się co tydzień, nie ma tu mowy o jakiejkolwiek nudzie. Za każdym razem mamy do wyboru zupełnie inne kierunki, oferujące zupełnie inne atrakcje. Gdzie tym razem będziemy mogli spędzić wymarzony urlop?

Promocja 06.10.2021 obejmuje cztery kierunki. Pierwszym z nich jest Odessa, do której będziemy mogli się wybrać w terminach 1.11. - 15.12.2021. Lot w obie strony kosztuje od 349 złotych. Trzy kolejne obejmują zupełnie inne kraje, a nawet dostajemy propozycję zwiedzenia odrobiny własnego kraju:

  • Katowice (1.11. - 15.12. 2021) – loty od 159 złotych w obie strony
  • Wilno (1.11.-15.12. 2021) – loty od 249 złotych w obie strony
  • Dublin (1.11. - 15.12. 2021) - loty od 259 złotych w obie strony

Co ciekawe, LOT pozwala na darmową zmianę terminu rezerwacji biletów, dlatego jeśli nagle okaże się, że nie będziesz w stanie wybrać się na urlop w zarezerwowanych dniach, bez problemu znajdziesz inną datę. 

Tanie loty Ryanair. Podróż do najpiękniejszych miast Europy już od 19 złotych

Ryanair nie pozostaje w tyle. Od jakiegoś czasu na stronie umieszczona została zakładka z tanimi lotami do najróżniejszych krajów Europy i nie tylko. Pojawiły się między innymi bilety do Anglii, Szwecji, Austrii, Belgii, Norwegii i na Węgry. Cena i dostępne kierunki będą zależały od miejsca, z którego chcemy odlecieć. Do wyboru mamy: Kraków, Warszawę, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Szczeci, Rzeszów, Olsztyn, Lublin, Bydgoszcz oraz Łódź. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Więcej o: