Szalona Środa w LOT. Bilety lotnicze do najpiękniejszych miast już od 299 zł w obie strony

Planujesz wycieczkę za granicę? Środa to świetny dzień na poszukiwanie tanich biletów lotniczych. Dziś kolejna Szalona Środa w LOT, więc jest okazja na upolowanie biletów w przystępnych cenach. Za to w Ryanair trwa jesienna wyprzedaż i bilety lotnicze możesz kupić już od 19 zł.

Do podróżowania poza sezonem zachęca brak tłumów i niższe ceny. Warto teraz rozglądać się za biletami lotniczymi, bo można je kupić w naprawdę przystępnych cenach. Jeśli marzysz o jesiennym urlopie, to zapoznaj się z ofertą popularnych przewoźników. W każdą środę linie lotnicze LOT sprzedają bilety w promocyjnych cenach. Ryanair również nie próżnuje i ma dla swoich klientów tanie bilety

Zobacz wideo Tam umierają samoloty. Cmentarzysko w Arizonie

Szalona Środa w LOT. Bilety w obie strony już od 299 zł 

Jeśli planujesz zagraniczną wycieczkę, to powinieneś zapoznać się z ofertą przygotowaną przez LOT. Jesień to doskonała pora na podróżowanie. Możesz wybrać się na małe city-break, a jeśli pracujesz zdalnie to świetnym rozwiązaniem będą workarion - czyli popularne teraz pracowakacje. W czasie Szalonej Środy kupisz bilety lotnicze w promocyjnej cenie do: 

  • Kijowa - już od 299 zł w obie strony; 
  • Pragi - już od 299 zł w obie strony; 
  • Sofii - już od 399 zł w obie strony; 
  • Dubaju - już od 1409 zł w obie strony. 

Oferta dotyczy podróży w terminie 1.10 - 30.11.2021. 

Tanie loty z Ryanair. Bilety lotnicze już od 19 zł 

Ryanair ma dla swoich klientów jesienną wyprzedaż biletów, podczas której kupisz bilety lotnicze 20 proc. taniej. W ofercie znalazło się aż 100 000 biletów w promocyjnej cenie. Loty z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia dostępne są już od 19 zł. Za mniej niż 20 zł polecisz do Ankony, Sztokholmu, Belfastu, Liverpoolu, Londynu, Helsinek, Leeds, Paryża i Oslo. Oferta Ryanair obowiązuje na podróże w terminie 22.09. - 30.11.2021. 

Więcej o: