Szalona Środa w LOT. Bilety lotnicze do Szwecji, Rosji i Dubaju od 249 złotych w obie strony

Marzy ci się spontaniczna podróż niskim kosztem? Szalona Środa w LOT przygotowała dla nas tanie bilety do Rosji, Szwecji i Dubaju. Tanie loty pojawiły się także w ofercie Ryanair.

Czasami wydaje nam się, że niektóre podróże na zawsze pozostaną dla nas tylko marzeniem. Okazuje się jednak, że bywają sytuacje, w których nic nie jest dla nas poza zasięgiem. Kolejna Szalona Środa w LOT przynosi nam kolejne wspaniałe możliwości. Tanie loty stwarzają nam nieograniczone możliwości. Gdzie tym razem będziemy mogli się wybrać w promocyjnej cenie?

Zobacz wideo Pierwszy turysta w kosmosie - miliarder, Richard Branson

Tanie loty w liniach lotniczych LOT. Bilety w promocyjnej cenie tylko do północy

Szalona Środa w LOT, jak co każdą środę, stawia przed nami ogromną promocję na bilety lotnicze. I choć możemy na nią liczyć cyklicznie, w każdym tygodniu, nie ma mowy o żadnej monotonii. Za każdym razem dostajemy szansę na to, by wybrać się w wymarzoną podróż do najróżniejszych krajów na całym świecie. Koszty zwykle zależą od konkretnych dat. I będzie tak również w tym przypadku. Pytanie pozostaje jedno – jakie kierunki zaproponowano tym razem?

Szwecja (1.10.2021-15.12.2021)

  • Goteborg – od 249 złotych w obie strony
  • Sztokholm – od 449 złotych w obie strony

Rosja (1.10.2021-15.12.2021)

  • Petersburg – od 499 złotych w obie strony

Zjednoczone Emiraty Arabskie (26.09.2021-03.04.2022)

  • Dubaj – podróż w Economy Class od 1599 złotych

Dubaj Dubaj pożądanym miejscem na wakacje! Co tam zobaczysz? Wybieramy TOP 5 atrakcji

Tanie loty Ryanair. Podróż do najpiękniejszych miast Europy już od 19,99 złotych

Ryanair nie pozostaje dłużny. Na stronie internetowej linii lotniczych pojawiła się promocja na bilety do najpiękniejszych miast Europy. Gdzie wybierzemy się tym razem? Tanie loty wzięły pod uwagę m.in. podróż do Londynu, Oslo, Paryża, Wenecji, Barcelony, Madrytu oraz Mediolanu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że ceny będą zależały od miejsca wylotu. Do wyboru mamy Kraków, Warszawę, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Szczeci, Rzeszów, Olsztyn, Lublin, Bydgoszcz oraz Łódź.

Więcej o: