Marzysz o pracy stewardesy? Linia lotnicza chce zatrudnić w Polsce ponad 200 osób

Buzz, linia lotnicza wchodząca w skład Grupy Ryanair ogłosiła dużą rekrutację dla personelu pokładowego do swoich baz w Warszawie Modlin i Krakowie w ramach odbudowy ruchu po pandemii. Buzz organizuje dzień otwarty i zaprasza wszystkich zainteresowanych kandydatów do hotelu Hilton Warsaw City o godz. 10:00 w następną środę tj. 15 września wraz z CV.

Akcja rekrutacyjna dla personelu pokładowego prowadzona jest do baz w Warszawie Modlin i Krakowie w ramach odbudowy ruchu po pandemii. - Cieszymy się z ogłoszenia nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego w Polsce. Te ekscytujące możliwości dają kandydatom szansę na znalezienie najlepszej pracy dla załóg pokładowego w branży oraz możliwość pracy w największej grupie linii lotniczych w Europie, gdzie ciężka praca jest nagradzana szybkimi możliwościami rozwoju kariery. Załogi pokładowe Buzz korzystają z bezpłatnych szkoleń, świetnego wynagrodzenia, najlepszego w branży grafiku pracy (5/3 - pięć dni pracy, trzy dni wolnego), możliwości rozwoju i szkoleń na światowym poziomie - powiedział Tomasz Ostojski, Head of Inflight.

Zobacz wideo Oni trują Europę. Polska elektrownia na czele listy

Ostojski dodaje: - Podczas pandemii Buzz ściśle współpracował z ludźmi, aby ratować miejsca pracy. Teraz z przyjemnością zaczynamy planować powrót do wzrostu w nadchodzących latach, gdy wychodzimy z kryzysu COVID-19. Odpowiedni kandydaci powinni mieć doskonałe umiejętności obsługi klienta i uwielbiać podróże!

Buzz szykuje się do odbioru pierwszego samolotu Boeing 737-8200 "Gamechanger", który pomoże linii obniżyć koszty, zużycie paliwa oraz hałas i emisję CO2.

Ryanair to niskokosztowy przewoźnik lotniczy, który operuje z ok. 200 lotnisk w ponad 30 krajach.

Źródło: Ryanair

Więcej o: