Tanie loty. Dokąd podróż samolotem nie kosztuje fortuny? Grecja i Włochy za mniej niż 80 zł

Marzy Ci się podróż samolotem za granicę, ale obawiasz się wysokich kosztów? Niektóre zagraniczne kierunki wychodzą taniej niż przejazd pociągiem na terenie naszego kraju! Sprawdź loty na zagraniczne wakacje.

Wyjazd na zagraniczny wypoczynek wcale nie musi dużo kosztować. Zacznijmy od transportu - najszybszą i najbardziej popularną formą są samoloty. Czy taka podróż wynosi dużo? Ceny lotów mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Poniżej trzy europejskie zakątki, które możesz odwiedzić przy niewielkim budżecie. 

Zobacz wideo W tym hotelu zatrzymała się na Santorini Sandra Kubicka

Tanie loty okazje: Chorwacja

Co czeka nas w Zadarze? Malownicze góry, wodospady, skały i jaskinie. Reasumując: na miejscu można podziwiać widoki zapierające dech w piersiach. Z czego słynie miasto starsze od Rzymu? Przede wszystkim z zabytkowego, Starego Miasta, na terenie którego możemy wstąpić do kościoła św. Donata o wczesnoromańskiej architekturze. Oprócz tego turyści zachwycają się Organami morskimi, czyli miejską instalacją architektoniczną wydającą niespotykany dźwięk pod wpływem fal. Dla zwolenników wodnych wycieczek również mamy dobrą informację: rejsy gondolą pokażą Wam Zator z zupełnie innej perspektywy. Ile kosztuje lot do tego miasta? Polecicie tam już za 59 zł. Link do oferty jest tutaj. 

 

Tanie loty okazje: Grecja

Korfu to najbardziej zielona grecka wyspa. Przechadzając się ulicami tego miejsca, można odnieść wrażenie, że ten grecki zakątek łączy w sobie architektoniczne style zebrane z całej Europy. Idealnym na to dowodem jest chociażby Plac Spinada, który kojarzony jest z Wyspami Brytyjskimi. Na terenie wyspy nie brakuje tarasów widokowych, obiektów sakralnych oraz restauracji o nietypowych lokalizacjach. Jednym z najbardziej niesamowitych miejsc na Korfu jest Zamek Aniołów. W jakiej cenie zakupimy bilet lotniczy na tę wyspę? Już od 69 zł, link dostępny jest pod tym adresem

 

Tanie loty okazje: Włochy

Z czego słynie Neapol? Nie tylko z przepysznej pizzy, ale i przepięknych, zabytkowych obiektów. Piękne bazyliki, pałace oraz muzea to niejedyne ciekawe obiekty na terenie stolicy Kampanii. To tutaj można zobaczyć wczesnochrześcijańskie katakumby i udać się do słynnego teatru operowego San Carlo. Ile kosztuje bilet lotniczy do Neapolu? Kupimy go za 69 zł. Oferta dostępna tutaj.

 
Więcej o: