Szalona Środa w LOT. Bilety od 149 złotych w obie strony. Ryanair też przygotował tanie loty

Marzy ci się spontaniczny wyjazd do najpiękniejszych miast Europy? Podczas Szalonej Środy z LOT bilety lotnicze w obie strony kupisz już za mniej niż 150 złotych. W ofercie pojawiły się między innymi Paryż, Budapesz Malta.

Choć podróżowanie samolotem nie kojarzy nam się z oszczędnościami, dobry reaserch może nas zaskoczyć. Tanie wyjazdy okazują się być w zasięgu naszych rąk. Linie Lotnicze LOT tym razem wychodzą do nas z iście romantyczną propozycją w wyjątkowej cenie. Podobną promocję znajdziemy także na kartach Ryanaira. Jakie są warunki zdobycia biletów w promocyjnej cenie? Wyjaśniamy.

Zobacz wideo Czas na urlop! Jak zabezpieczyć na ten czas swoje rośliny? Jak się spakować? Jak przechowywać pieniądze?

Tanie loty w liniach lotniczych LOT. Dziś kupisz bilet w promocyjnej cenie

Szalona Środa w LOT to promocja, na którą czekają wszyscy miłośnicy taniego podróżowania. Dzięki niej nasze marzenia o zwiedzeniu najpiękniejszych zakątków świata stają się coraz bardziej realne. W tym tygodniu linie przygotowały dla nas bilety loty już od 149 złotych w obie strony. Gdzie? Będziemy mieli okazję zakochać się w kulturze wschodu poprzez podróż do Tel Awiwu, zgłębiać historię Lwowa, podziwiać monumentalną architekturę Budapesztu oraz celebrować miłość w Paryżu. Nie zabraknie także miejsca dla fanów śródziemnomorskich przygód, ponieważ w ofercie pojawiła się także Malta. Wszystkie podróże zaplanowane są od 15 września do 31 października 2021. Wyjątek stanową bilety na Maltę, które zadedykowano dosłownie na ostatnią chwilę, bo już od 2 do 30 września. Czy jest jeszcze w nas odrobina szaleństwa? Taką mamy nadzieję. Tymczasem, warto wiedzieć, że promocja trwa tylko do końca dzisiejszego dnia (01.09.2021).

Szalona Środa z LOT:

  • Paryż od 290,58 zł
  • Lwów od 95,04 zł
  • Tel Awiw od 556,27 zł
  • Budapeszt od 84,04 zł
  • Zagrzeb od 136,04 zł

Ryanair tanie loty. Podróż do wymarzonych miast Europy nawet za 78 złotych w obie strony

Ryanair nie pozostaje dłużny. Na stronie internetowej linii lotniczej pojawiły się bilety do najpiękniejszych europejskich miast. W zależności od miasta, z którego planujemy wylecieć, mamy do wyboru najróżniejsze kierunki. Jesteśmy pewni, że kilka z nich z pewnością jest marzeniem wielu z was. Promocja obejmuje loty m.in. do Barcelony, Aten, Bolonii, Walencji, Pafos oraz Korfu.

Więcej o: