Tanie wakacje za granicą we wrześniu. Gdzie jest ciepło? W tym miejscu nie zrujnujesz portfela

Dla wielu osób wrzesień to ostatni miesiąc wakacji. Czy jeśli pragniemy wypocząć poza graniacami Polski to musimy liczyć się z dużymi wydatkami? Wręcz przeciwnie! Poniżej lista miejsc, do których udasz się na niedrogie wakacje.

Ceny zagranicznych wakacji zaskakują coraz bardziej. Okazuje się, że letni wypoczynek na obczyźnie często wychodzi taniej niż odpoczywanie w Polsce. Koszty wyżywienia i noclegu w naszym kraju bywają bardzo wysokie, dlatego mnóstwo Polaków decyduje się na zagraniczne wojaże. Gdzie pojechać, aby wypocząć i przy okazji nie zrujnować budżetu? Podpowiadamy!

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Tanie wakacje za granicą: Bułgaria

Last Minute dla całej rodziny we wrześniu? Dobrym kierunkiem będzie Bułgaria! Niezatłoczone plaże, mnóstwo wodnych atrakcji i temperatura idealna do opalania się. Najczęstszym wyborem rodzin jest Słoneczny Brzeg. To też miasto, które nigdy nie śpi, więc będzie idealnym wyborem dla osób, które uwielbiają imprezować. W Bułgarii nie brakuje roller coasterów, wesołych miasteczek oraz aquaparków. Rejs statkiem lub wycieczka do Parku Wielbłądów również gwarantują niezapomniane przeżycia. Można znaleźć oferty za 698 zł za osobę na tydzień urlopu.

Tanie wakacje za granicą: Tunezja

Powiew afrykańskiego klimatu za niewielkie pieniądze? Proszę bardzo! Wymarzona na urlop pogoda, pustynne safari i palmy - obok takiego krajobrazu nie można przejść obojętnie. Jakie atrakcje czekają na nas w Tunezji? Rzymski amfiteatr, gaje oliwne, unikatowa ceramika oraz piękne meczety. Rajski klimat jest tutaj wyczuwalny na każdym kroku. Przy ponad 8-dniowym urlopie można znaleźć oferty za 740 zł za osobę.

Tanie wakacje za granicą: Hiszpania

Wyspy Kanaryjskie w dobrej cenie? We wrześniu warto postawić na Teneryfę. Można w sieci znaleźć wczasy w cenie 135 zł za9 osobę. Cena dotyczy pobytu wynoszącego osiem dni. Wielu turystów uważa, że to miejsce z najlepszym klimatem na świecie. Wulkan El Teide, piękne plaże, woda i palmy. Dla zwolenników przygód w terenie jest dobra wiadomość: na terenie wyspy nie brakuje tropikalnych lasów. Niesamowite widoki dopełniają kolorowe papugi, od których nie można oderwać wzroku. 

Więcej o: